Мами с термин март 2023 тема номер 9 и вече бебчета валят, валят!

  • 45 879
  • 605
# 240
Здравейте и от мен. Вчера, 17.03.2023 в 12:05 се роди Мария ❤3,500, 51см.
Днес вече сме в стая заедно,давах гърда, но не знам колко поема затова сега дадох и 20мл добавка. Надявам се вече утре да е различно положението.
Виж целия пост
# 241
Честита Мария!
Бъдете здрави 🥰
Виж целия пост
# 242
Mer_M, честита дъщеричка! Да е жива и здрава Мария. Ти как се чувстваш? Пробвай от гърда, дори коластра и малко мляко да има, пак е добре.
Виж целия пост
# 243
Здравейте и от мен. Вчера, 17.03.2023 в 12:05 се роди Мария ❤3,500, 51см.
Днес вече сме в стая заедно,давах гърда, но не знам колко поема затова сега дадох и 20мл добавка. Надявам се вече утре да е различно положението.

Честита да е Мария!
Много са Ви радва и салон хубаво моменти ❤️

Бързо възстановяване на теб ☺️

Как се чувствате двечките?
Ще чакаме подробности и от теб 🤗
Виж целия пост
# 244
Честита да бъде Мария! Да радва мама и тати! Да бъде много здрава и щастлива! И за мама бързо възстановяване! ❤️
Виж целия пост
# 245
Ev_, същата програма: вторник-фотосесия, сряда-педиатър. Утре ще пробвам кратко пребиваване на терасата. Как ги обличате за навън сега тези дни?
Виж целия пост
# 246
Добре дошла на Мария! Да е здрава и много да радва мама и тати!:blush:Heart

Снежинка, аз сложих космонавта, който ѝ бях купила, но се оказа доста голям. Все пак с него ще е като започнем да излизаме. Температурата навън не е толкова висока за нещо по-леко, а и си има ветрец поне при нас.
Виж целия пост
# 247
Здравейте и от мен , все още сме в болницата ,но утре живи и здрави се надявам да ни пуснат вече . За сън,не мога да давам съвети тъй като аз самата все още не съм се наспала даже 🤣🤣🤣🤣просто почнах да хващам вълната и да спя с него,иначе не съм върху себе си хаха.При нас има и друго бебе и то като се разреве ииии... Искам вкъщиии хахсхсх.Всеки ден в който се събудя тоя малкия още повече ми ляга на сърце хихи . Имаше съм добре ,не мога да се оплача! 🌷🌷🌷
Виж целия пост
# 248
Честита да е Мария ♥️♥️

Здравейте и от мен. Вчера, 17.03.2023 в 12:05 се роди Мария ❤3,500, 51см.
Днес вече сме в стая заедно,давах гърда, но не знам колко поема затова сега дадох и 20мл добавка. Надявам се вече утре да е различно положението.
Виж целия пост
# 249
Ох, много е хубаво как никнат бебетата!

Имам въпросче към секцио мамите - с какво мажете/ще мажете? В болницата ми показаха едно ама буквално не намирам мнения за него и се чудя. Днес трябва да сваля превръзката и за пръв път ще видя какво е положението 😁

Едит: за крем за белези говоря ако не е ясно
Виж целия пост
# 250
Аз мажа с Контратубекс и сякаш има ефект. Когато ми махнаха конците докторът се пошегува, че когато отида да раждам пак, ще се чудят къде е била операцията Grinning
Виж целия пост
# 251
Аз имам една коремна операция през 2020г и тогава мажех със Содермикс, сега пак него ще използвам, въпреки че не бих казала,че ефектът е поразителен...
Виж целия пост
# 252
На мен ми предписаха Терезиенойл, но вчера махнах превръзката и мазах за първи път, така че не мога да дам мнение.
Виж целия пост
# 253
Как сте, мами? Кои от вас хранят бебетата си с кърма + АМ? Много искам само да кърмя, но още ми е малко количеството..
Виж целия пост
# 254
Честито на всички нови мами Simple Smile
Май малко останахме чакащите...

Цвети как върви раздвижването? На снимката нещата изглеждат доста добре, с упоритост съм сигурна, че ще си готова за раждането.

Вече родилите - как сте? Спите ли изобщо Stuck Out Tongue

Аз имам едно въпросче, какви хигиенни комплекти ползвате и въобще какво от тях ви е било нужно? Аз бях харесала някакъв, но май сега клоня към това да взема отделно просто ножичка и четка за коса като начало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия