Магазин Sinsay - тема 7

  • 66 468
  • 756
# 540
Аз от тези съм доволна https://www.sinsay.com/bg/bg/bikini-hipster-2-broya-8482r-mlc .Вземам М размер.Дънки нося 28-29,килограми 70.Безшевните са хубави ,като материя,но и при мен бързо се разлепят.От трикотажните са чист памук,но се разшиват на 10 носения.
Виж целия пост
# 541
А, извинявай, забравих да си пиша размерите. Значи ханш около 100, талия 80. Май се води за Л това, но имат еластан и в някои М даже леко плувам.
За сутиени - размер 75Д-ДД съм.
Като модели имам ето това:
https://www.sinsay.com/bg/bg/bikini-3-broya-8495r-03x - М, от тези съм много доволна
https://www.sinsay.com/bg/bg/bikini-brazilki-2-broya-8395m-88x - М, тези са ми тъкмо, не са големи
https://www.sinsay.com/bg/bg/sutieni-2-broya-8077m-88x - 80Д, взех го заради чашките, те са ок, подгръдната е големичка
https://www.sinsay.com/bg/bg/sutien-7893m-02x - 75Д, това беше супер малкият сутиен, за който писах
Имам и едни бразилки, които не ги намирам сега в сайта, те са леко големи.

Между другото, виждате ли си старите поръчки? Моите отпреди 3 и повече месеца ги няма в профила ми.
Виж целия пост
# 542
гледам на десктоп, всички поръчки са там
памучните хипстъри се разтеглят бързо и влизат там, където трябва да стоят опънати
Виж целия пост
# 543
Харесах едно кожено яке, но се чудя дали няма да е като мушама. Някой има ли наблюдения?
https://www.sinsay.com/bg/bg/yake-baykar-6570j-slv
Виж целия пост
# 544
Харесах едно кожено яке, но се чудя дали няма да е като мушама. Някой има ли наблюдения?
https://www.sinsay.com/bg/bg/yake-baykar-6570j-slv

Прилично си е за тез пари, старото ми изкара 4 години преди да започне да се бели.  Не намирам друга снимка

Виж целия пост
# 545
Имам същото от преди месец.Миризмата му е неприятна.Кожата е мека,не е като мушама.Даже на външен вид и допир е хубава.Стои добре този модел.Изтърпя два пранета в пералня.Нищо му няма,но миризмата му остана.
Харесах едно кожено яке, но се чудя дали няма да е като мушама. Някой има ли наблюдения?
https://www.sinsay.com/bg/bg/yake-baykar-6570j-slv
Виж целия пост
# 546
Имам същото от преди месец.Миризмата му е неприятна.Кожата е мека,не е като мушама.Даже на външен вид и допир е хубава.Стои добре този модел.Изтърпя два пранета в пералня.Нищо му няма,но миризмата му остана.
Харесах едно кожено яке, но се чудя дали няма да е като мушама. Някой има ли наблюдения?
https://www.sinsay.com/bg/bg/yake-baykar-6570j-slv

Явно е до конкретната партида, при мен няма проблем с миризма.
Виж целия пост
# 547
Имам същото яке от миналата година и не е мръднало, при мен няма миризма.
Виж целия пост
# 548
Имам същото яке от миналата година и не е мръднало, при мен няма миризма.

Отговаря ли си на номера , че му се чудя от няколко седмици ?
Виж целия пост
# 549
Имам същото яке от миналата година и не е мръднало, при мен няма миризма.

Отговаря ли си на номера , че му се чудя от няколко седмици ?
Умалени са с поне 2 размера.
Виж целия пост
# 550
Здравейте!
Кой магазин на Sinsay бихте ми препоръчали във Варна - Гранд Мол или Делта Планет? Иска ми се да се отбием като ходим към морето.
Виж целия пост
# 551
В Делта Планет махнаха изцяло нещата за дома и повечето аксесоари. В Гранда, уж имало, скоро не съм ходила до магазина там.
Виж целия пост
# 552
През приложението наистина пише, че е за наша сметка връщането, но не е. Дава две опции - до магазин и с куриер, но не и да извикаш куриер до адрес, както беше през сайта. Или е промяна, или не са го доизпипали още. Иначе, виждат се и старите поръчки и връщания.
Виж целия пост
# 553
Днес ще откриват в града магазин на  Sinsay, някой знае ли каква промоция пускат за тия откривания. Някои говорят, че всичко щяло да е на 50%. Малко не ми се вярва и се чудя изобщо дали да ходя.
Виж целия пост
# 554
Виж им в сайта, най-малкото не знаем за кон град става дума Simple Smile
Наскоро отвориха магазини в мола на Цариградско, на Стамболийски и в Парадайс в София - в два имаше някаква промоция, в третия нямаше нищо. Не помня кой беше този без промото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия