Американски колеж - двадесет и седма тема

  • 67 524
  • 750
# 300
Maggrat,  за 12 клас родителската среща беше за 29 март, а мейла  го получих 23 март. Вероятно това е причината да не  получим мейла за вчерашната.
Виж целия пост
# 301
Да, Бунова, права си. Важното е, че успяхме да уточним, че децата не са на училище! Поздравления за успеха на твоята щерка!
Виж целия пост
# 302
Благодаря! 
Виж целия пост
# 303
Да, Бунова, права си. Важното е, че успяхме да уточним, че децата не са на училище! Поздравления за успеха на твоята щерка!
Мога ли да питам, да не би по фамилия да сте Чеснова? Wink
Виж целия пост
# 304
Хе-хе! Не съм го докарала на фамилия, но иначе редовно яхам метлата! 😂

Да, Бунова, права си. Важното е, че успяхме да уточним, че децата не са на училище! Поздравления за успеха на твоята щерка!
Мога ли да питам, да не би по фамилия да сте Чеснова? Wink
Виж целия пост
# 305
В началото и на мен ми харесваше този формат, но вече предпочитам присъствения. Нито на предната среща, нито на тази успях да говоря с някого освен с учителя по математика, който добре че имаше извънредно включване извън главната рс.
Каси, на кой имейл трябва да се пише?
Виж целия пост
# 306
В началото и на мен ми харесваше този формат, но вече предпочитам присъствения. Нито на предната среща, нито на тази успях да говоря с някого освен с учителя по математика, който добре че имаше извънредно включване извън главната рс.
Каси, на кой имейл трябва да се пише?
На официалния на колежа.
А да, и аз за втори път не успявам да букна срещи с някои учители
Виж целия пост
# 307
Съобщение за новите такси : 9120 евро за БГ ученици и 20720 евро за чуждестранни.
Виж целия пост
# 308
Малко са се оляли ми се струва
Виж целия пост
# 309
Мен ако питаш хич не е малко, много са се оляли ...,
Виж целия пост
# 310
Мисля, че тази година ще се канят деца за записване дълго и продължително време (дано да бъркам).
Виж целия пост
# 311
Доста нагло е и писмото с аргументацията.
"Високото" академично ниво на част от преподавателите изобщо няма да коментирам. За времето, в което имам дете в Колежа, мога да се сетя за 2-ма страхотни учители, като един от тях вече не е там. Новопостъпилите са дупка.
Виж целия пост
# 312
Какви са аргументите? Това е много сериозно увеличение.
Виж целия пост
# 313
Проблем с учителите има навсякъде и може би най-лесният начин да се привличат е финансовият, но все пак 9120 евро..... Ако бяха вдигнали с 600-700 евро, ОК, но това ми се вижда много (поне  за мен е много)
Виж целия пост
# 314
А има ли какво да се направи срещу това решение? Те догодина може да решат и 100% да увеличат таксата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия