На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 44

  • 125 452
  • 739
# 270
MellisaS много благодаря!:hibiscus:
Виж целия пост
# 271
Искам да си купя кола/пепси , но без захар, как точно да го търся/ може и снимка -всеки път не уцелвам правилната! Кои са хапчетата аналог на -Дегазин и Еспомизан?
Искам да си купя тенджери, бихте ли ми препоръчали от къде в ЛОЗЕНГРАД?
Виж целия пост
# 272
Пепси без захар: Гледай да пише sekersiz на бутилката.

https://www.migros.com.tr/pepsi-max-sekersiz-kalorisiz-kola-pet-1-l-p-7a3c3a

Аналози на еспумизан:
https://www.ilacabak.com/etkengoster.php?Id=1035

Тенджери - в Karaca. Имат два магазина в Лозенград.
Виж целия пост
# 273
Честита Цветница! Дали в Одринските магазини вече има тениски с къс ръкав?
Виж целия пост
# 274
Честита Цветница! Дали в Одринските магазини вече има тениски с къс ръкав?

Колкото и каквито искате!
Виж целия пост
# 275
Благодаря!
Виж целия пост
# 276
Много се извинявам моля хората с повече опит да ми помогнат тези витамини ще могат ли да се намерят в аптеките в одрин
Виж целия пост
# 277
Някой ако е купувал прахчета ,които се използват в назален душ за нос ,може ли да ми лаже марка или снимка да пусне,за да знам как да ги търся?
Виж целия пост
# 278
Много се извинявам моля хората с повече опит да ми помогнат тези витамини ще могат ли да се намерят в аптеките в одрин


Не, в Турция не се предлагат.
На фирмата Абока в Турция имат само гринтус сироп и необианацид за киселини.
Виж целия пост
# 279
[video][/video]
Здравейте! Не мога да отворя сайта от първа страница за дежурните аптеки в неделя. Някой би ли могъл да ми помогне къде да търся? Благодаря!
Виж целия пост
# 280
За неделя:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 281
Какъв сироп за кашлица ще ми препоръчате на билкова основа за втечняване на секрет? Дъщеря ми се разкашля и искам да и купя подобен препарат за успокоение на дразнението.
Виж целия пост
# 282
За неделя:
Скрит текст:

[/quote
Много, много благодаря!
Виж целия пост
# 283
Какъв сироп за кашлица ще ми препоръчате на билкова основа за втечняване на секрет? Дъщеря ми се разкашля и искам да и купя подобен препарат за успокоение на дразнението.
Напишете това в търсачката и разгледайте какво ще излезе
öksürük şurubu

Освен това в съответната аптека като попитате - те ще ви дадат каквото има.

Аз като разглеждах предлагането  констатирах, че цените на сиропите са съвсем подобни, като в БГ. Напр. видях Проспан, който е 10 лева (99 лири) в Софармаси у нас е 11 лева.
Виж целия пост
# 284
А какви таблетки за гърло купувате? Стрепфена не е на сметка,излиза почти колкото нашия Стрепсилс...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия