Бързи въпроси и отговори деца - 4

  • 34 391
  • 841
# 330
В Озон има намаления на батути.
Виж целия пост
# 331
Има ли проблем да подстрижа малкия като стане на 10м тоест юли месец,защото има много гъста и дълга косичка и ще заврии лятото а пък и не ми се ще да го подстригваме зимата ?
Виж целия пост
# 332
Има ли проблем да подстрижа малкия като стане на 10м тоест юли месец,защото има много гъста и дълга косичка и ще заврии лятото а пък и не ми се ще да го подстригваме зимата ?
Можете да си подстригвате детето когато и колкото решите 🙂
Виж целия пост
# 333
Само не го обезобразявайте с прическа 0-номер
Виж целия пост
# 334
Няма да е бръсната глава със сигурност 😄 задавам въпроса ,защото съм чела ,че заради фонтанелата след 1,6 м чак може да се подстриже дете
Виж целия пост
# 335
Няма да е бръсната глава със сигурност 😄 задавам въпроса ,защото съм чела ,че заради фонтанелата след 1,6 м чак може да се подстриже дете

За първи път чувам такова нещо. Сина ми го минахме с машинка, не нула номер 😁, когато беше на 11 месеца. Просто вече нямаше накъде, пречеше му, потеше се, а и се бяха оформили едни хубави къдрици,че беше като момиченце 😁
Виж целия пост
# 336
Дъщеря си минах с машинка първи номер като беше на 1г.  Много сладка беше даже, за няколко месеца порастна косичка, преди това имаше две туфи коса и едни голи петна по главата.
Виж целия пост
# 337
Здравейте, синът ми през нощта непрекъснато се отвива и ходи да спи върху одеялото, а не под одеялото. Имате ли идея как бих могла да го отуча? Опитвали сме да спи със спално чувалче, но вече е и голям, а и не ги търпи.
Виж целия пост
# 338
Здравейте, синът ми през нощта непрекъснато се отвива и ходи да спи върху одеялото, а не под одеялото. Имате ли идея как бих могла да го отуча? Опитвали сме да спи със спално чувалче, но вече е и голям, а и не ги търпи.

Така му е добре и няма нужда да правите нищо. Simple Smile Моя син също спи върху юрганчето и сутринта като отида да го будя винаги е топъл. Понякога го слагам да спи без долничка на пижамата и тогава винаги си завива крачетата сам, но когато е с цяла пижама спи отгоре. Одеялото пак генерира топлинка по този начин.
Виж целия пост
# 339
Здравейте, прикачвам снимка. Дъщеря ми има от скоро тези като пъпчици бели н
Под пъпа и отзад на кръста и дупето.
Някаква идея какво е?
Виж целия пост
# 340
Моя син има същите ,но по лицето ще се радвам и аз да разбера какво е ,на нас педито ни казва суха му е кожата няма касво да направим мажи го с крем,толкоз
Здравейте, прикачвам снимка. Дъщеря ми има от скоро тези като пъпчици бели н
Под пъпа и отзад на кръста и дупето.
Някаква идея какво е?
Виж целия пост
# 341
И на мен ми прилича на вид дерматит/суха кожа. Сина ми има подобни на бузите, като мажа редовно с крем изчезват.
Виж целия пост
# 342
Има ли проблем да подстрижа малкия като стане на 10м тоест юли месец,защото има много гъста и дълга косичка и ще заврии лятото а пък и не ми се ще да го подстригваме зимата ?

От фриз на детето знам,че след 6-ия месец може да се минават с машинка,няма проблем.
Виж целия пост
# 343
За завивката и спането - и моето диване не я търпи, не се захареса и с чувалчетата. Спи отвит и спи спокойно, топъл е и просто съм го оставила така.
Виж целия пост
# 344
Вече сме подстригани ама такъв рев беше ....
Има ли проблем да подстрижа малкия като стане на 10м тоест юли месец,защото има много гъста и дълга косичка и ще заврии лятото а пък и не ми се ще да го подстригваме зимата ?

От фриз на детето знам,че след 6-ия месец може да се минават с машинка,няма проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия