Бързи въпроси и отговори деца - 4

  • 34 394
  • 841
# 345
Моето момиче леко обрахме връхчетата , като беше на две и половина … с голям зор. Добре ч бяхме в детски салон, та се залисваше с играчките.
Виж целия пост
# 346
Аз моя го стрижа докато спи. Вече към две години така и нямаме ядове Joy
Виж целия пост
# 347
Каката вече е на 9г и спи винаги върху завивката, малката след месец става на 2 и спи по същия начин. Единствено съм им казала, ако се събудите и ви е студено, дърпате завивката.
Виж целия пост
# 348
Здравейте, да попитам има ли пробиоток, който може да се дава цяло лято (миналата година бяха нс косъм двете ми деца да влязат в болницата заради летния вирус)
Виж целия пост
# 349
Имам проблем с детската дъска за тоалетната. Днес за първи път я ползвах, и не ми е ясно изобщо - има ли как са се закрепи, така че да е стабилна? Залепя ли се по някакъв начин? Някоя от вас ползвала ли е от тези дъските, които ги продават в Амазон, със стълбичка? Има ли смисъл да се взима такава?
Виж целия пост
# 350
Имам проблем с детската дъска за тоалетната. Днес за първи път я ползвах, и не ми е ясно изобщо - има ли как са се закрепи, така че да е стабилна? Залепя ли се по някакъв начин? Някоя от вас ползвала ли е от тези дъските, които ги продават в Амазон, със стълбичка? Има ли смисъл да се взима такава?
Зависи какъв тип е. Аз имам 2, едната се слага под капака, който ползваме ние и така е доста стабилна. Другата е с дръжки и се слага върху капака, но пак е стабилна.
Не съм ползвала със стълби.
Виж целия пост
# 351
Сменихме няколко дъски и накрая вземехме от тоалетните седалки, които са комбинирани-с дъска за нас, малка дъска за децата и капак. Така децата се оправят сами, не е нужно всеки път някой да ходи да им слага тяхната дъска.
Виж целия пост
# 352
Къде може да се намери такава седалка?
Виж целия пост
# 353
Нашата е такава, от Практикер е купувана.
Виж целия пост
# 354
В търсене на баланс колело сме и се чудя какво е важно да гледам освен височината на седалката и какво да НЕ взимам. В магазините са заредили основно Лорели, Чиполино и други подобни.
Виж целия пост
# 355
В търсене на баланс колело сме и се чудя какво е важно да гледам освен височината на седалката и какво да НЕ взимам. В магазините са заредили основно Лорели, Чиполино и други подобни.
На колко е детенцето?
За себе си питам просто,да знам за каква възраст са подходящи ☺️
Виж целия пост
# 356
На 2 години и половина е.
Чета добри отзиви за декатлонските,за Пуки и Гепард,но няма как да ги видя на живо а последните две са доста по-скъпи от масовите и се чудя.
Виж целия пост
# 357
На дъщеря ми е метално, на Micro. Дават го за децат над 2 години и го купих миналата година, точно за втория ѝ рожден ден. Обаче ѝ беше голямо и не успя да го кара. Сега го изкарах пак (тъкмо навърши 3 г.) и е съвсем точно, като седалката и кормилото са на най-ниската си позиция. Ще може да го кара поне още две години, докато стигне до максималната им височина. Нашето го поръчах от чужбина, но не съжалявам, че отлежава 1 година вкъщи. Много е хубаво. Ако ще взимате от тук може би е най-добре с детето да пробвате.
Виж целия пост
# 358
Пробвайте, моите и двамата не са карали, не им хареса.
Виж целия пост
# 359
Когато избирах баланс байк исках и да е лек. Купих на Chillafish, тежи 2.5кг., а масово са доста по тежки. По- скъп е като цяло, но аз останах доволна от покупката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия