Мъжът винаги бил по-виновен. Дори няма да коментирам подобно изказване.
Керем слуша Гюнфер. Не съм забелязала Ханде да се е опънала на агенцията си която не я защити в доста ситуации.
Керем искаше да стъпи на испанския пазар и има вуйчо там, който му помага с мениджмънта на място. По време на връзката си с Ханде пътува два пъти: до Милано и до Канарските острови. Испания като цяло дойде след раздялата с прословутата визита в Малага. В повече от едно интервюта Керем е казвал, че иска да работи там. Дори част от снимките на новия му сериал Bir Tuhaf Hikaye са предвидени да бъдат там. Когато оздравее напълно, съм сигурна, че пак ще отиде там. Колкото до Стефани, както при Каан и Хакан, не е имало предателство, защото с Ханде бяха разделени. Това, че Ханде е изтрила първа, не означава нищо. Тя трие и отследва наред всичко. Така беше с Екин, Мехмет, Мурат, колеги от Вратата, така стана и с Керем.
И това че баща ѝ отследвал... Ами и Гамзе да го отследва тогава като е толкова лош, ама не го прави...
Така че няма виновни и няма защо да се държи сметка от Керем за каквото и да било. И казах факти не за да си предам тежест, а защото някои неща бяха документирани и останаха в историята.
В крайна сметка, както казах и преди, всеки си взима решенията - заедно с доброто и лошото, което носят.


в Инстаграм 

































Добър да е деня, Ви момичета!







