💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 15/

  • 52 968
  • 736
# 495
Имаше доста спекулации, кой е човекът до Ханде. На мен също ми беше интересно, кой всъщност е този мъж. Твърдят, че това е Мерт Гюзел, основател и творчески директор на парфюми "Nissane".



[/quote

Flowers HibiscusАз също мисля като БлагаВест, че до Ханде е Мерт Гюзел творческият директор на парфюми "Nissane. Снощи им разглеждах сайта на марката парфюми, и се уверих  ,че е той. Тези парфюми са доста скъпи , има ги и у нас и смятам да ги пробвам при посещение на парфюмерийните фирми  които ги предлагат.
Виж целия пост
# 496
Момичето се казва Мехтаб, а Керем определено не се прави на жертва. 😏
Разбра си урока и мълчаливо си се възстановява, без да тръби за себе си и да бъде нонстоп в социалните мрежи.
Трябваше да го направи още миналата година, но се радвам, че се е научил от грешките си. Очаквам по-скоро интервю, в което пожелава щастие на новата двойка. 😀
Виж целия пост
# 497
Миси, Kissing Heart пропуснала си стара/нова СС. След сторито на Керем от сряда : "Моят човек по TV!" фeновете вече са ги "засекли" да пият кафе и да се забавляват. Само дето няма снимки, ама карай.Smiley Акиф документира други връзки! Stuck Out Tongue Closed Eyes



Гери, надявам се наистина Керем, пък и Ханде да са си взели поука. Прекомерно публично са се развили отношенията им, сега страдат от това, защото феновете, като преки свидетели на събитията, си казват мнението и показват отношение както при ASK Var  така и при Aşk Yok. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 498
Когато си в шоу средите ... и все "уж" си имал мнение, а сега си мълчиш .... дали си си взел поука ... или си траеш, защото си гузен и не ти изнася .... Sunglasses .... Въпрос не е заяждане ... Sunglasses Stuck Out Tongue Winking Eye

Момичето се казва Мехтаб, а Керем определено не се прави на жертва. 😏
Разбра си урока и мълчаливо си се възстановява, без да тръби за себе си и да бъде нонстоп в социалните мрежи.
Трябваше да го направи още миналата година, но се радвам, че се е научил от грешките си.

Дилеми, човекът е свободен, опитва се да удовлетвори всички ... Stuck Out Tongue Winking Eye
П.С.
Важното е сегашната му приятелка да не разбере, че малко кофти за нея ... другото е ОК Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 499
Това със Серенай и кафето е шега , даже писаха да се извинят.
Явно някои фенове не са се усетили и го разпространиха като новина.
Виж целия пост
# 500
Момичето всъщност е 34 годишна дама, понаправена тук-там, инфлуенсърка със селфита и пози. Не го казвам с лошо, разбира се. Само истината. Но нека всички да са щастливи. Да не му изскочат само още братя и баджанаци на Керем, че списъкът става дълъг. Satisfied



Европейското турне на Ханде Ерчел още не е преминало през Испания. Може двамата да отидат, нали пият кафета и са вече комшии. Някой фестивал в Мадрид няма ли? Satisfied



Днес нали е първи април, не ми обръщайте внимание. Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 501
За кое да е гузен Керем? 😁

За Каан ли, за Хакан ли? 🙄🤔

Жената е инфлуенсурка, но напоследък става и любимо занимание сред актрисите 😀
Виж целия пост
# 502
Така е Гери, виж какъв бизнес развиха Селена Гомес и Риана със собствени козметични марки. Спряха да бъдат основно певици и станах бизнесдами. Защо пък не? Вече има толкова много възможности. Защо трябва някой да се ограничава само в едно направление.
Виж целия пост
# 503
Селена и Риана са бизнес дами със собствени марки продукти.
Селена е даже едновременно продуцент и актриса в сериал, който дават по Дисни и вече е награждаван с Еми.
Ето че упоритият труд дава резултати 😏
Надяваме се и други да последват техния пример и също да създадат нещо свое, което да предложат на своите потребители. 😊
Виж целия пост
# 504
Гери, Керем в момента се държи така, все едно е "прецакал нещо", дали е така само той си знае, но така изглежда отстрани .... и то при условие, че е наш човек и не му търсим кусури. Каквото напише или лайкне, го приемаме за истина ( ама дали е така е друг въпрос ... ). Ако го погледнеш като страничен наблюдател, си е точно така, няма какво да се лъжем... Той беше този, който постоянно лайкваше и отговаряше в Туитър на аватари с Ханде или ХанКер и поддържаше "филма", така че сега се сърди на него, не на Ханде ... Sunglasses
Ханде засега играе с открити карти, колкото и да те дразни и да си разочарована от нея. Не е излъгала за нищо.
С чиста съвест е пред себе си и не изпитва срам или вина да се покаже с Хакан, при условие, че всички я хейтят и и слагат епитети, ей така .... за "купона".
Нашият защо не представи жената до себе си .... вече седмица всички говорят за това.... нали е честен с феновете си..., не лъже и не е двуличен, казва всичко каквото е ... Stuck Out Tongue Winking Eye Момичето е симпатяга, няма от какво да го е срам Wink ... Ама мълчи Sunglasses
Виж целия пост
# 505
Е, поне това все още не е повод за спорове.  Smiley

Символите на SCK





PS: Sunglasses
Виж целия пост
# 506
И все пак и двамата са сладури ❤

Виж целия пост
# 507
Съжалявам, но идеята, че той е прецакал нещо е само в главите на хората, които наистина искат да е така, за да могат да го посочат с пръст 😒. Това че спря да лайква профили просто показа, че е разбрал, че трябва да продължи напред и няма нужда да се обръща назад. 😉

Дали Ханде игра с открити карти? Тя си знае, но е факт, че тя собственоръчно и в писмен вид отрече нова връзка, за да се появи подръка с Хакан само след няколко седмици. 😏

Ако Ханде не е била длъжна да оповестява каквото и да било, и Керем не е. С Мехтаб може да са се запознали в офиса на БабалаТВ и да е съвсем прясно. Може след предишния си горчив опит да не иска въобще да парадира с личния си живот. Ще поживеем и ще видим.

Нямам против Ханде да е с нов човек. Напротив, тя изглежда щастлива и доволна от живота. Пътува много, посещава скъпи места и има мъж, който разполага с цялото време за нея. 😀 Може би тя е търсела точно това и сега е в мир със себе си. Керем е друг тип човек. Той е фитнес - работа - вкъщи. Амбициозен е и работи, за да постигне още много. Тази работа обаче гълта време. Заради това по-горе казах, че са несъвместими. Това са два различни начина на живот, два различни погледа как да се разпределя времето.

Моето недоволство от Ханде застава над връзките ѝ. Образът, който тя представя в момента и който е по-различен дори от онзи преди СЧК ми е далечен. Хората, с които е обградена, са такива, които като начин на мислене са далечни от мен. Какво мога да пиша сега за нея? Че е красива, но дотам.

За да се защити Ханде, не е необходимо да се търси някаква грешна крачка от Керем. 🤔
Виж целия пост
# 508
Момичета, попадна ми тази снимка на Ханде, явно от Милано! Много я харесах и за това я споделям!
Ако, вече е споделена се извинявам!
Виж целия пост
# 509
Ханде в Туитър Wink


П.С.
Гери, А дано, ама надали ... Stuck Out Tongue Winking Eye Sunglasses Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия