Абонаментни кутии в България - Тема 28

  • 91 065
  • 773
# 660
някоя от вас поръчала next box получи ли я вече, бихте ли споделили съдържанието 🙂чакам моята с нетърпение 🙂

Взех своята кутия и съм много доволна! Освен обявените 5 продукта имаше и едни симпатични антибактериални чорапки.
Виж целия пост
# 661


Днес си взех кутийката от Bg box. Освен вече известните продукти има спрей за тяло на Рефан ( с много сладникав аромат), интимен гел на Христина, мостри за атопична кожа на Биотрейд и мострички на дневен и нощен крем на TERRACEUTICS.
* Извинявам се за нефокусираната снимка.

Хич не ме кефи подборът им този път! Не харесвам продуктите на Христина, нито тези на рефан, които освен аромат нямат никакви други качества. Ароматът също в много случаи е доста сладникав. Биотрейд са ми 50/50. А и това са мостри!
Виж целия пост
# 662
В една кутия преди доста време имаше една вода от безсмъртниче, която не се сещам на коя марка беше, но от тогава не съм срещала друга като нея, всички ми миришат гадно. Пишеше реална цена 12лв. Ако я открия и някой се сеща  ще си взема..
Виж целия пост
# 663
Може да е била на Bul Innovation или нещо подобно. И на мен ми хареса. От тогава съм пробвала водата от безсмъртниче и на Алтея, просто направих комбинирана поръчка на няколко марки и в сайта имаше безсмъртниче само на Алтея, но не съжалявам и тя много ми хареса!
Виж целия пост
# 664
В една кутия преди доста време имаше една вода от безсмъртниче, която не се сещам на коя марка беше, но от тогава не съм срещала друга като нея, всички ми миришат гадно. Пишеше реална цена 12лв. Ако я открия и някой се сеща  ще си взема..


За тия от Кибрит се сещам:
https://www.bulinnovation.com/product/bio-floralna-voda-ot-bezsmurtniche/
https://cultamelie.com/product/floralna-voda-ot-bezsmrtniche/
Виж целия пост
# 665
Аз на Рафан само скраб с хмел и салвия харесвам. Ето този.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 666
Водата от безсмъртниче на Bogatina я хвалят доста
Виж целия пост
# 667
Може да е била на Bul Innovation или нещо подобно. И на мен ми хареса. От тогава съм пробвала водата от безсмъртниче и на Алтея, просто направих комбинирана поръчка на няколко марки и в сайта имаше безсмъртниче само на Алтея, но не съжалявам и тя много ми хареса!
Аз също ползвам от Алтея и съм мн доволна, дори съм на 2ра опаковка. Богатина имат доста видове, ако решите да пробвате, имаха и 15% отстъпка и др неща, доста интересни...
Може ли снимка на некс бокс, да я видим, че снимките в страницата им са ужасни
Виж целия пост
# 668
Водата от безсмъртниче по принцип си смърди на чорапи Grinning аз по принцип купувам от производител директно и масло и флорална вода,но в момента съм с тая на elichrysos и е хубава. На Буливейшън взех няколко различни видове,но нещо не са моите.
Виж целия пост
# 669
Момичета,  Notino са пуснали кутия с продукти за коса. За съжаление не са подходящи за моята  Disappointed и няма да я поръчам, но на някоя от вас може да  хареса. Relaxed 
https://www.notino.bg/beauty/beauty-box-notino-hair-no-7-volume- … izdanie-za-zheni/
Виж целия пост
# 670
Добро утро, дами! Някой да сподели NextBox, ако има възможност с реални снимки? Благодаря!
Виж целия пост
# 671
Виж целия пост
# 672
Аз получих Belle box. Единият продукт е обявен за 271 лева. Ще го видим! Simple Smile
Останалото са миниатюри - 100 мл, което ги прави окей за пътуване. Лятото имам нужда от такива размери.
Виж целия пост
# 673
Момичета, виждам че околоочният крем на C.L.L.C присъства в някои от последните кутии... в тази връзка ако някоя от дамите го има и и е излишен моля да ми пише 🤗
Виж целия пост
# 674
В една кутия преди доста време имаше една вода от безсмъртниче, която не се сещам на коя марка беше, но от тогава не съм срещала друга като нея, всички ми миришат гадно. Пишеше реална цена 12лв. Ако я открия и някой се сеща  ще си взема..

В бгбокс юли имаше точно вода от безсмъртниче на булиновейшън - https://bgbox.shop/bgbox-iuli.html. Имам кутията и наистина водата е страхотна, а и другите продукти се оказаха добро попадение. Сега гледам, че в кутията за септември ще има продукти за двойно почистване, не са разкрили кои марки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия