Абонаментни кутии в България - Тема 28

  • 91 068
  • 773
# 645
видяхте ли кутията на Bellebox
какво ви е мнението за продуктите, заслужават ли си?
Виж целия пост
# 646
На мен кутията на Белле ми допадна този месец.
Имам нужда от крем и маска за коса, поръчах си я.
Не съм поръчвала никакви кутии от месеци.
Виж целия пост
# 647
Ползвали ли сте на Ми аманте продукти,голяма реклама им върви нон стоп,но никак не ми се струват хубави не знам защо
Виж целия пост
# 648
Аз съм пробвала на Mi amante-то розовия крем, и фризьор ме е правил с техни продукти, но не са нищо особено. Не бих си купила.
Виж целия пост
# 649
Имам един крем на Ми аманте пак от кутия на Беле, не е лош. Добре се разбира с косата ми, но повече повече ползвам един закупен от iHerb.

Goodbox да  разкрили 2 продукта за кутията от Август. И двете марки не съм ги чула. Някой има ли отзиви?


Виж целия пост
# 650
Вчера прекратих абонамента си към BelleBox. Не съм очарована от продуктите.
Виж целия пост
# 651
Имам един крем на Ми аманте пак от кутия на Беле, не е лош. Добре се разбира с косата ми, но повече повече ползвам един закупен от iHerb.

Goodbox да  разкрили 2 продукта за кутията от Август. И двете марки не съм ги чула. Някой има ли отзиви?



Goodbox имат интересни неща, но бях ползвала мин година един серум на Варда и ми беше много мазен. Но като цяло съм срещала добри отзиви за марката и то за това сиг често взеха да слагат неща от нея, нощната маска ми е интересна, но само за една маска не ми се взима... Та ще чакам отзиви и ако е налична ще взема...
Вие какво ги правите кутиите, свиди ми се да ги хвърлям, като подарявам нещо слагам в тях ама колко да заминат така, имам доста празни... та ми стоят и се чудя какво да ги правя Simple Smile
Виж целия пост
# 652
Аз си поръчах на сляпо кутията на ГБ за август, после видях първите два продукта. Warda ги харесвам, в момента даже ползвам серума им с вит. Ц.
Виж целия пост
# 653
Аз си направих от моите кутии за бельо като махнах капачетата и разделям чорапи, гащи, колани, аксесоари. От няколко кутии си направих аптечки, от по-неутралните направих на ММ да си събира вътре някакви дреболийки и дребни инструменти понеже ми е голям майстор и всякакви винтчета, болтчета и тн.
Виж целия пост
# 654
Събирам дребни неща,за толкова дрънкулки и тубички и т.н. все влизат в употреба-за фиби,за тестери,за гривни,даже в една сложих мартеници нови и неползвани за следващия март:)),лакове за нокти,картички,сувенири...наистина не ми се изхвърлят.
Виж целия пост
# 655
някоя от вас поръчала next box получи ли я вече, бихте ли споделили съдържанието 🙂чакам моята с нетърпение 🙂
Виж целия пост
# 656
Аз съм доволна от новата кутия на BelleBox
Виж целия пост
# 657
Аз съм доволна от новата кутия на BelleBox

Бихте ли ми казали вижда ли се срока на годност на маската,моят е направо пресован и не се чете нищо.
Виж целия пост
# 658
Аз съм доволна от новата кутия на BelleBox

Бихте ли ми казали вижда ли се срока на годност на маската,моят е направо пресован и не се чете нищо.

И при мен е много зле как може да са сложили такава опаковка, леко съм разочарована. Все пак ми се струва, че е 06.2026, но нека някой друг ако знае да каже.
Виж целия пост
# 659


Днес си взех кутийката от Bg box. Освен вече известните продукти има спрей за тяло на Рефан ( с много сладникав аромат), интимен гел на Христина, мостри за атопична кожа на Биотрейд и мострички на дневен и нощен крем на TERRACEUTICS.
* Извинявам се за нефокусираната снимка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия