Любители на кучета - 134

  • 35 244
  • 762
# 435
https://www.lapichki.com/pets/statii_p.php?id=7721
И двете породи изискват сериозно обучение, освен разходките.
А овчарките са силно социални и не обичат да стоят без хора около тях.
Виж целия пост
# 436
На кафе, с Лори!  Малвина, Белла с такава любов те гледа...Прекрасна е!
Виж целия пост
# 437
На кафе, с Лори!  Малвина, Белла с такава любов те гледа...Прекрасна е!
Приятно кафенце! 🥰
И да нацелуваш от мен муцунката на Лори!
Виж целия пост
# 438
https://www.lapichki.com/pets/statii_p.php?id=7721
И двете породи изискват сериозно обучение, освен разходките.
А овчарките са силно социални и не обичат да стоят без хора около тях.

Какво значи сериозно обучение? Ами горе долу почти постоянно има някой вкъщи
Виж целия пост
# 439
Значи работа с кучето, социализация, изпълняване на команди.
Чоки е катерица 🤣. Бебето подгони едно мишле в къщата  на двора и се качи на перваза на прозореца, но не успях да го снимам.
Виж целия пост
# 440
Ами то с всяко куче трябва работа и да се научи на команди. Мисълта ми беше дали трябва училище за кучета или нещо по-сложно с което не бихме се справили сами
Виж целия пост
# 441
Щом имате опит, можете да се справите сами.
Поне два пъти по половин час дневно през първата година трябва да е обучението, плюс по време на разходките.
Едва гледа след 20 км преход. "Да ме бяхте оставили на дивана..."
Виж целия пост
# 442
Има полза от училище, дори за социализация. Като дойде бебето ще видите как се справяте. Има много материали и в темата и другаде в нета. Трябва все пак да се внимава с децата. Кученцата играят грубо и растат бързо на ръст, на акъл по-бавно, както и децата 🤣.
Виж целия пост
# 443
Голямото е на 3,6г и още чакам акъла да дойде 🤣
Виж целия пост
# 444
Моето е на 52 и още му ходя по д-то 🤣.
Виж целия пост
# 445
Ре, що така ми попарваш надеждите, значи...

С това ще тренирша ли или да го отнасям?
Виж целия пост
# 446
Чиро си има приятел. Отнякъде дойде този котак и трайно се засели в двора ни. Уж го няма, а като ни чуе гласовете и започва едно здраво мяукане. Котка не се вижда, ама мяука. И го гледаш тича, тича. Все е гладен. И нахален. Една сутрин, чак вкъщи влезе и се почерпи от паничката на куджи.



И отново Спящия красавец:
Виж целия пост
# 447
Олеее, ама как съм го изпуснала този сладур!!!
🥰 искам да му нащипя носа. 😆
Виж целия пост
# 448
Като собственик на непохватна магарица искрено се възхищавам на всички булдози, толкова изискани и аристократични, истински мираж за мен!
Виж целия пост
# 449
Олеее, ама как съм го изпуснала този сладур!!!
🥰 искам да му нащипя носа. 😆
Ако става дума за Чичи, трудно ще стане това с носа, защото даже е вдлъбнат. Ако обаче му начешеш ушаците, печелиш приятел доживот.
Или, ако хапваш нещо, да облажи с парченце от баничката, пей сърце!

Като собственик на непохватна магарица искрено се възхищавам на всички булдози, толкова изискани и аристократични, истински мираж за мен!
Няма да мислиш така, ако 35 кила ти се трътнат отгоре. Simple Smile
Чичинко е ... всичко за нас, любвеобилна душица, инатливо магаре, игриво "котенце".
Малкият ми син изпитваше панически страх от кучета, след като го беше гонило едно. Когато осиновихме Чиро,  минаха два месеца и премести легълцето му в неговата бърлога. Зимата спаха двамата.
И не на последно място, всички знаете как ни посрещат кучагите, когато се приберем. Нашият чак се задъхва от радост. Как да не ги обича човек!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия