Любители на кучета - 134

  • 35 248
  • 762
# 450
Дааа, за Чичи говоря, голям сладур, да ви е жив и здрав! Като не докопам нос и ушаци става. И баджачки също. 😆
Виж целия пост
# 451
Чиро е голям бонбон! 😍
Само за цунки по муцунка!
Виж целия пост
# 452
Оф моята беля днес седя малко сама (3ч) , обаче е докопала месото, което размразявам …
Дали ще й стане нещо? Половината е хапнато. Свинско е, ако е от значение.
Виж целия пост
# 453
Оф моята беля днес седя малко сама (3ч) , обаче е докопала месото, което размразявам …
Дали ще й стане нещо? Половината е хапнато. Свинско е, ако е от значение.

Освен да те споменава с добро 🤣🤣
Виж целия пост
# 454
Айк така се беше почерпил. Нищо му нямаше, даже не се подриска. Много се бях шашнала обаче. 🙈
Виж целия пост
# 455
Оф моята беля днес седя малко сама (3ч) , обаче е докопала месото, което размразявам …
Дали ще й стане нещо? Половината е хапнато. Свинско е, ако е от значение.

На куче да му стане нещо от месо? Да не е от кучетата вегани?         Smile
Виж целия пост
# 456
Защото е сурово и не знам. Никога не съм давала сурово месо на никое животно.
Виж целия пост
# 457
Защото е сурово и не знам. Никога не съм давала сурово месо на никое животно.
Спокойно,Арес изяде килограм сурова телешка кайма-дори не знам дали е била размразена хубаво Joy Беше много,много доволен,нищо му нямаше
Виж целия пост
# 458
Наш Арес докопа оня ден пилешко сурово бутче от плика предназначено за готвене на ротвайлера ни (дворното куче) и гриза ли гриза... аз много се ядосах а мъжа ми много спокоен беше. Нищо му нямаше само дето едвам му го взехме...



Ето една снимка от онзи ден с големия батко 🤣
Виж целия пост
# 459
Чиро е 35 кила?
И Елза е толкова. Знам какво е да ти се тръшнат отгоре Simple Smile
Виж целия пост
# 460
Големи приключения сме изпуснали тук Grinning

Идвам да ви кажа,че Мейпъл посвикна с бебето, държи се добре, даже вече го пооблиза по лицето и ръцете и иска да му краде играчките и да влиза в кошарата му. Поотдъхнах си, ще станат приятели.Joy



Иначе пак имаме проблем - от време на време Мейпъл си чеше ухото и после се тръска известно време , сякаш нещо я дразни. Ходихме на 2 различни ветеринари, и двата казаха че ушите са чисти и няма нищо. Единият и сложи противоалергично.
Сега се чудя какво може да е, ще наблюдаваме още ден-два и ще ходим за друго мнение сигурно.
Чудя се дали може да е осил ама май е рано за тях и предполагам, че биха го видели.
Виж целия пост
# 461
Буба имаше осил в носа минлото лято, не го видяха. Но беше лятото, сега им е рано май.
От кумата ми знам, че някои ветове не проверяват ушите за гъбички, на нея й се беше наложило да настоява да пуснат на нейното куче изследване. Оказа се права и го лекуваха сума ти време. Може да проверите да не е нещо такова.
Виж целия пост
# 462
Здравейте, може ли някой да ми помогне. За тези който са от София или са ходили.Ако можете да ми каже адреса на Немски кастрационен център в който студенти кастрират безплатно(или за 10лв.). Преди години водих две кучета, последно помня че беше в ж.к Студенски град(даже и в това не съм сигурна). Търсих в гугъл но не успях да се ориентирам. Знам, че имаше паркинг и можеше точно веднага да вземат животното. Искам да откарам няколко кучета на възрастни хора от село за кастрация. Моля, отдавна не съм ходила и не успявам да се ориентирам за сградата.
Виж целия пост
# 463
Това намирам в Гугъл:

- Немски кастрационен център; Адрес: София, кв. Студентски град, ул. „Антон Найденов“ № 14
Можете да запишете час на телефон: 0884 98 30 01, д-р Панайотов.

- Немски кастрационен център - Студентски град - ВМФ на ВЛТУ 02/962 17 67, 0888 727 514 (във ваканция от 15 юни до 1 септември)
Виж целия пост
# 464
Пламена хубава новина за бебчо и кученце!В ушето, да не е влязла вода при къпане? Май е рано за осили?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия