Родени през Март - Тема 5

  • 4 497
  • 77
# 75
Как са всички, как започва лятото? Ще водим ли на море порасналите ни деца или на планина ще ги водите?
Виж целия пост
# 76
Здравейте,
Моето момче е отново болно и вкъщи. И всеки път е с кашлица и бронхиолит. Правих му тест за алергии излезе към акари. Вече не знам какво да го правя.
Иначе ние живеем на морето, ще гледам да го водя ,но няма да е в града,че водата е много зле.
Може да отскочим за седмица на планина , за да сменим климата.
Останалите как сте вие и дечицата?
Виж целия пост
# 77
Ние сме болни също. Карина я удари отит, а ние за сега се борим да не ни покоси.. ама 2-3 дни като сгазени. ще ходим и ние и на море и на планина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия