Пъзели 53

  • 26 161
  • 736
# 180
О , боже. Аз си представям папка като папка , където да стоят наредени всичките ни пъзели  ,като колекция , като книга ....
А то било като килимчето .
Благодаря !
Виж целия пост
# 181
И аз си търся нещо като класьор с джобчета за наредени пъзели, но не съм срещала досега.
Виж целия пост
# 182
Аз редя на изрязани картони от кашони за скринове на ИКЕА. На един редя на друг разпръсквам частите. Така ми е удобно да ги местя от стая в стая.
Ето един Clementoni 500 части, подарък от приятелка. Любимата картина на сестра ми.
Виж целия пост
# 183
Има, ама бяха безумно скъпи Simple Smile  виждала съм някъде из сайтовете.
Виж целия пост
# 184
Класьори съм виждала в амазон.
https://www.amazon.co.uk/HXMARS-Puzzle-Storage-Folder-1000-Pieces/dp/B09FG63RG8

https://www.amazon.de/-/en/HXMARS-Puzzles-Storage-Book-Pieces/dp … Caps%2C216&sr=8-1
Виж целия пост
# 185
Ето един класьор. https://www.amazon.es/dp/B09FG63RG8/ref=pe_27091411_487056151_TE_item
От него виждам голяма полза, но ... ако си склонен да изхвърлиш кутиите на пъзелите.
Ето един панорамен красавец на Равенсбургер
Виж целия пост
# 186
И този с четирите сезона е квадрат:)

Бухтичка, за мен:) Може направо да разменим с тези, които ти пазя;)
Може ли за мен после, ако ще се разделяш с него?
Виж целия пост
# 187
Ако някой поръчва такъв класьор ,може ли да предвиди и мен в поръчката си ?
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 188
За 1:40 точно, пак с прекъсвания Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Mandala of Life
1000 части
Magnolia
Виж целия пост
# 190
Този вчера тъкмо го поръчах с още един на Магнолия. Детето искаше игра от озон и да не плащам доставка майка му намаза два пъзела Simple Smile
Виж целия пост
# 191
Master Pieces 1000 части - Sophia's Doll House

Това е виновникът за моето недоспиване днес Joy
Виж целия пост
# 192
Black sea, 500 части🍨🍦
Виж целия пост
# 193
Какво е качеството на изображенията на Арт Пъзел? Много ги отбягвам, но сега съм харесала 1-2 техни и се чудя дали да рискувам. Ясно ми е, че няма да са като любимите ми Кобъл. Засега съм отписала Трефл и Анатолиан.
Виж целия пост
# 194
Какво е качеството на изображенията на Арт Пъзел? Много ги отбягвам, но сега съм харесала 1-2 техни и се чудя дали да рискувам. Ясно ми е, че няма да са като любимите ми Кобъл. Засега съм отписала Трефл и Анатолиан.

Трефл ще ти се сторят супер лукс пред Арт, хич не се лъжи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия