


Забавих доста пътуващите пъзели, които са в мен ( гъбите и горската къща), но поне си дадох сметка, че два по 1000 наистина ми отнемат доста време предвид сезона. Все още не съм ги снимала, но са завършени и в понеделник могат да продължат своето пътуване. Много м и харесаха и като качество и цветово, и като дизайн. Определено Равенс е една от любимите ми марки. Последно гледах, че сте обсъждали Арт пъзел. Първият ми пъзел беше техен и наистина си ги харесвам. 1000 части са супер за цената си според мен. Но редих един 500 и бях ужасно разочарована - много разслоени и подгънати ушета имаше, нещо което при 1000-та части го няма ( или поне засега не съм попадала). Утре сигурно ще гледам да добавя снимков материал
Връщам се да чета изписаните страници
Препоръчани теми