Пъзели 53

  • 26 161
  • 736
# 255
Ravensburger 500 части - Kitschy Kitchen
Виж целия пост
# 256
vox, мерси за споделянето. Фен съм на марката и всичките им пъзели произведени в Полша и Турция, които ми харесват смятам да събера. Заредили са доста: кокичетата, врабчетата, дантеленото момиче и др.
Виж целия пост
# 257
Привет и от мен, миналите седмици бяха ужасно натоварени и отървах всичко интересно. Ще си прочета назад.😀
Записвам се с един Eurographics, много ми хареса и пъзела, и марката. Определено ще си взема още техни.

Виж целия пост
# 258
Момичета, няма да дойда днес.
Виж целия пост
# 259
Видяхте ли новите такси на Спиди? Вече при наложен платеж ще се удържа такса 1.2% от стойността на НП и минимум 1.20 лв./пратка;
https://www.speedy.bg/bg/post/supplementing-cash-on-delivery-wit … OhWD5eDLiLqW7akBw
Виж целия пост
# 260
Има ли редящи, да мина днес за малко да оставя Лисицата с цветята, защото ако правилно съм се ориентирала Veseto, Eleyn и anp не са го редили.
Виж целия пост
# 261
Има ли редящи, да мина днес за малко да оставя Лисицата с цветята, защото ако правилно съм се ориентирала Veseto, Eleyn и anp не са го редили.
Аз сега отивам, Весето ще дойде малко по-късно
Виж целия пост
# 262
Зори, заредили са Дъжд от любов. Знам, че го искаше. Simple Smile
https://www.ozone.bg/product/pazel-black-sea-ot-500-chasti-dazhd-ot-lyubov/
Благодаря,Vox Отивам да разглеждам,какво е презаредено.
Виж целия пост
# 263
Ние ще минем към 13:00, но няма да стоим много.
Виж целия пост
# 264
Хора, приятно  редене! Аз пак се оказах на работа и пропускам. Сутринта взех видрите и довечера ги почваме с детето. Е, или поне аз ще разделя парчетата, за да й е лесно да ми помага Wink
Виж целия пост
# 265
Не знам дали сте видели, Cloudberries пускат специална серия пъзели за домашни любимци, не са показали картинките още, но бих взела за кучето.


Виж целия пост
# 266
Това ми се струва, че е първоаприлска шега! Smiley
Виж целия пост
# 267
Пъзелите  с кучета обикновнео са толкова детски изображения, че трудно харесвам. Все се надявам някой да пусне нещо съвсем обикновено, вместо да се напъва да е оригинален Simple Smile

От мен днес посадени към 25 лавандули и 500 части пъзел в червено (за времето от 2:26)


И ви черпя една дъга
Виж целия пост
# 268
Falcon, 1000 части
Виж целия пост
# 269
Момичета, влизам с надеждата да приемете моите извининения Hug Забавих доста пътуващите пъзели, които са в мен ( гъбите и горската къща), но поне си дадох сметка, че два по 1000 наистина ми отнемат доста време предвид сезона. Все още не съм ги снимала, но са завършени и в понеделник могат да продължат своето пътуване. Много м и харесаха и като качество и цветово, и като дизайн. Определено Равенс е една от любимите ми марки. Последно гледах, че сте обсъждали Арт пъзел. Първият ми пъзел беше техен и наистина си ги харесвам. 1000 части са супер за цената си според мен. Но редих един 500 и бях ужасно разочарована - много разслоени и подгънати ушета имаше, нещо което при 1000-та части го няма ( или поне засега не съм попадала). Утре сигурно ще гледам да добавя снимков материал Simple Smile Връщам се да чета изписаните страници Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия