Пъзели 53

  • 26 161
  • 736
# 495
И аз не съм пазарувала, макар че силно се изкушавам. Чак ме е страх да отворя озон.
Виж целия пост
# 496
Толкова яка среща беше с Евето! Че и на най-любимото място на Джо.
Аз ще поръчам, но ще гледам да е по-натам. Убедена съм, че ще качат цените, които смениха.
Виж целия пост
# 497
Ето какво съм сложила в кошницата аз, заедно с две настолни игри и още се чудя да купя или не.

Виж целия пост
# 498
Happy, ще се разделяш ли после с чайната в Киото? Ако мога да я взема от теб, да я махам от Любими Simple Smile
Виж целия пост
# 499
Йоана, аз Кобъла В хола съм го поръчала, чакам го да дойде, ако искаш, мога да ти го дам после ( на негово място да метнеш друг в количката Joy)
Виж целия пост
# 500
Евето, благодаря, че пожела да ти предам после пъзела от hot summer! Така ще успея лесно да преглътна раздялата, щом е за другарче Simple Smile Вчера започнах тази едука. Голяма краста е Simple Smile
Виж целия пост
# 501
Sali, става. Махам го, ти ми го пази после за мен. Добавям този на негово място
https://www.ozone.bg/product/pazel-ravensburger-ot-1000-chasti-the-book-palace/

Редактирам се. Реших, че са ми множко пъзелите и ограничих до тези. Пуснах поръчката, за да не ги мисля вече
Виж целия пост
# 502
Готово, пазя го.
Виж целия пост
# 503
Йоанка, точно да пиша, че имам Пожарната, но то при тази цена, по-добре да си ти е нов.
Виж целия пост
# 504
Мона Лиза, свърши, вече поръчах. Иначе щях да я взема от теб, не за друго, а за да оттърва Simple Smile
Виж целия пост
# 505
Момичета, евала на тези дето се въздържат. Аз реших, че съм болна, трябва да ходя на психолог, вманиачвам се. Имам над 25 пъзела, които чакат да наредя, а днес дойдоха тези от снимката. А съм заредила количката с нови 6. И най вероятно ще ги поръчам и тях. Даже си пожелах ММ да ми вземе картата, ама си я помня наизуст и това няма да помогне Joy
Виж целия пост
# 506
Прекрасен е, благодаря Мона Лиза!

Тони, мога да ти го дам да го наредиш, но ще го задържа Simple Smile
Виж целия пост
# 507
Gurgolina, повечето сме по-зле, не се притеснявай. Аз имам 67 чакащи ме пъзела и поръчах още 4 преди малко. Евето има над 100 по спомени. Всички сме за психолог Simple Smile
Виж целия пост
# 508
В заглавието на темата трябва да сложите и надпис "Сериозното четене на тази тема води до натрупване на значителни количества пъзели". Покрай вас и аз се зарибих и в Озона съм с 21 пъзела в количката, на стойност около 440 лв, които следващият месец ще бъдат купени.
В момента имам 4 пъзела и в България още 2-мисля, че 27 броя е добър старт.
Виж целия пост
# 509
Ако си ги насъбрал за поне 4 месеца, може да дишаш спокойно - и да си луд, не ти личи (всички така даваме вид) Simple Smile Но не беше случайно, че едната тема я кръстихме Ку-ку и приятели Grinning
Онзи ден (може и преди седмица да е било) във ФБ имаше много готин статус: "Сънувах, че се разплащам с парченца от пъзел. Добро утро, милионери" Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия