Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 89

  • 38 714
  • 753
# 240
Благодаря!

MGeorgiewa, пожелавам ти успех май месец и ще чакам да се похвалиш с положителен резултата.
Виж целия пост
# 241
Аз имах НК КЛЕТКИ в кръвта правих вливки интралипид по терапия на Русев.
Сега чак ще видим в биопсия как са.
Ама те са непостоянни Нк клетките след няколко месеца може да не са високи. Все биопсии ли ще правим ?
Много добър въпрос.И аз това се чудя.
Виж целия пост
# 242
Здравейте. Направих изследвания за тромбофолия тези от вас които имат този вид може ли да ми кажете колко е опасно? И каква е терапията? И общо взето наследствено ли е какво е, как се придобива а и има ли противопоказания какви витамини да се взимат? Някъде четох че витамин К не е хубаво да се взима. Моите са комбинирани
Виж целия пост
# 243
Имам 4ри мутации, нисък фибриноген и имам час при хематолог. Според мен това е редно с хематолог да се обсъди, защото може да реши, че са нужни още изследвания.
Виж целия пост
# 244
Аз имах НК КЛЕТКИ в кръвта правих вливки интралипид по терапия на Русев.
Сега чак ще видим в биопсия как са.
Ама те са непостоянни Нк клетките след няколко месеца може да не са високи. Все биопсии ли ще правим ?
Много добър въпрос.И аз това се чудя.
Те са по биопсиите в Надежда
Виж целия пост
# 245
Здравейте, дами Simple Smile
Сега бях на рутинен преглед при д-р Персенска на 9ти ден от МЦ, другият месец ще правим инвитро за първи път.
Каза, че не ми харесва яйчниците и е по-добре, в моя случай с нисък яйчников резерв, да пробваме на естествен цикъл от отколкото на стимулации. Но все пак реши, че първото инвитро ще бъде със стимулация и после ако не стане ще сме на естествен цикъл.
Виж целия пост
# 246
Здравейте, дами Simple Smile
Сега бях на рутинен преглед при д-р Персенска на 9ти ден от МЦ, другият месец ще правим инвитро за първи път.
Каза, че не ми харесва яйчниците и е по-добре, в моя случай с нисък яйчников резерв, да пробваме на естествен цикъл от отколкото на стимулации. Но все пак реши, че първото инвитро ще бъде със стимулация и после ако не стане ще сме на естествен цикъл.

Какви са стойностите на АМХ/FSH и т.н. при теб и на каква възраст си?
Виж целия пост
# 247
АМХ ми е 0.96
FSH 10.36
На 34 съм.
Здравейте, дами Simple Smile
Сега бях на рутинен преглед при д-р Персенска на 9ти ден от МЦ, другият месец ще правим инвитро за първи път.
Каза, че не ми харесва яйчниците и е по-добре, в моя случай с нисък яйчников резерв, да пробваме на естествен цикъл от отколкото на стимулации. Но все пак реши, че първото инвитро ще бъде със стимулация и после ако не стане ще сме на естествен цикъл.

Какви са стойностите на АМХ/FSH и т.н. при теб и на каква възраст си?
Виж целия пост
# 248
Момичета, някоя от вас има ли представа колко струва горе долу  един  инвитро опит с  дълъг протокол. Наясно съм, че е доста индивидуално(лекарства, прегледи и т.н.), но се налага следващият  ни опит да си го съфинансираме (нямаме повече опити по фонда) и искам да съм подготвена

Здравейте, аз първият път си го бях платила при др.Тихомирова, като не се стигна до трансфер изобщо и дадох около 7.500
Моят съвет е да се насочиш към Турция, болница Мемориал имат много висока успеваемост. Моя позната миналия месец прави инвитро там така де още не е приключила защото май месец ще и бъде трансфера  тя също беше с много нисък яйчников резерв но са оплодили 3 ембриончета.
Виж целия пост
# 249
Момичета за Гонал разбрах, че се съхранява в хладилник, но за Мериоферт и Цетротид знаете ли
Виж целия пост
# 250
Цетротид се съхранява в хладилник.
Виж целия пост
# 251
Здравейте, дами Simple Smile
Сега бях на рутинен преглед при д-р Персенска на 9ти ден от МЦ, другият месец ще правим инвитро за първи път.
Каза, че не ми харесва яйчниците и е по-добре, в моя случай с нисък яйчников резерв, да пробваме на естествен цикъл от отколкото на стимулации. Но все пак реши, че първото инвитро ще бъде със стимулация и после ако не стане ще сме на естествен цикъл.

Здравей, и аз съм пациент на д-р Персенска. Бях на 38 г. с по-лоши хормони и също първо пробвахме с къс протокол. Бъди спокойна, има много неща, които лекарите съобразяват и няма как да разберем всичко. Желая ти успех.
Виж целия пост
# 252
Здравейте, дами Simple Smile
Сега бях на рутинен преглед при д-р Персенска на 9ти ден от МЦ, другият месец ще правим инвитро за първи път.
Каза, че не ми харесва яйчниците и е по-добре, в моя случай с нисък яйчников резерв, да пробваме на естествен цикъл от отколкото на стимулации. Но все пак реши, че първото инвитро ще бъде със стимулация и после ако не стане ще сме на естествен цикъл.

Здравей, и аз съм пациент на д-р Персенска. Бях на 38 г. с по-лоши хормони и също първо пробвахме с къс протокол. Бъди спокойна, има много неща, които лекарите съобразяват и няма как да разберем всичко. Желая ти успех.


А сега на колко години си и вече имате ли успех?
Виж целия пост
# 253
АМХ ми е 0.96
FSH 10.36
На 34 съм.
Здравейте, дами Simple Smile
Сега бях на рутинен преглед при д-р Персенска на 9ти ден от МЦ, другият месец ще правим инвитро за първи път.
Каза, че не ми харесва яйчниците и е по-добре, в моя случай с нисък яйчников резерв, да пробваме на естествен цикъл от отколкото на стимулации. Но все пак реши, че първото инвитро ще бъде със стимулация и после ако не стане ще сме на естествен цикъл.

Какви са стойностите на АМХ/FSH и т.н. при теб и на каква възраст си?

Аз също отидох при Персенска, точно на 34 и с точно тези стойности.

При мен стартирахме директно на ЕЦ (имам и операция от ендометриоза, когато бях на 32, може заради това…), като правих при нея цветна снимка и минах през хистероскопия, заради малки полипи.
Плюсчето на теста го видях 10 месеца след първото ми посещение при нея и след първи ЗЕТ.

Вярвам в правилната й преценка към всеки индивидуален случай и ти желая скорошен успех от сърце! ❤
Виж целия пост
# 254
Благодаря ти!

АМХ ми е 0.96
FSH 10.36
На 34 съм.
Здравейте, дами Simple Smile
Сега бях на рутинен преглед при д-р Персенска на 9ти ден от МЦ, другият месец ще правим инвитро за първи път.
Каза, че не ми харесва яйчниците и е по-добре, в моя случай с нисък яйчников резерв, да пробваме на естествен цикъл от отколкото на стимулации. Но все пак реши, че първото инвитро ще бъде със стимулация и после ако не стане ще сме на естествен цикъл.

Какви са стойностите на АМХ/FSH и т.н. при теб и на каква възраст си?

Аз също отидох при Персенска, точно на 34 и с точно тези стойности.

При мен стартирахме директно на ЕЦ (имам и операция от ендометриоза, когато бях на 32, може заради това…), като правих при нея цветна снимка и минах през хистероскопия, заради малки полипи.
Плюсчето на теста го видях 10 месеца след първото ми посещение при нея и след първи ЗЕТ.

Вярвам в правилната й преценка към всеки индивидуален случай и ти желая скорошен успех от сърце! ❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия