декупаж/салфета4на техника/

  • 143 271
  • 395
# 345
http://foto.mail.ru/mail/sonnik79/19/?page=1
вижте албума на Соник-тя изработва сьщо хубави неща
http://elenfist.moifoto.ru/6597/
а това е на модераторката Елена ---------вижте пердето ,сандалите и идр
Виж целия пост
# 346
Раче, като седна на компа и като ''залепна'' за тая тема и не мога да стана. Crazy
Виж целия пост
# 347
а аз като седна и докато не мина всички руски сайтове
не ставам ,пьк като видя нещо интересно  сьн не ме хваща докато не го направя,а после влизам и в 1 израелски сайт и там отива 2 часа
и сутрин едва ставам за работа
а ко ви е интересно ще ви покажа и други сайтове
Виж целия пост
# 348
Давай, давай! Hug



А довечера какво ще ядем?Декупаж? newsm78
Виж целия пост
# 349
http://racheto.mylivepage.com/image
вижте рускинята изработила и яйце ,вазичката е нейна  с обемен декупаж/писах и че и в Бьлгария чакаме да каже как
а другата е направила листата с самосьхнеща маса.,и принцесата е обемен декупаж,
а чиниите сега ги правят по урок на една рускиня която живее в Италия
Виж целия пост
# 350
Вазата е прекрасна.Това преди по обувките също ли е със салфетки?
Виж целия пост
# 351
Раче, наистина си за бой! Laughing Hug
Имам да чета граматика за един изпит, ровя из фотографски сайтове до припадък и чета и това тук направо ме довършва.
Не мога да си оправя къщата от идеи и сърбеж по ръцете Peace
Виж целия пост
# 352
Ето и едно яйце и от мен.
http://snimka.bg/album.php?album_id=109755&photo=5
Имам още, ама все се сещам да ги снимам вечер и не се получава добре  Blush
Виж целия пост
# 353
Оф, най-после намацах яйцата Simple Smile

Ааааа, аз предлагам на Ра4ето да наложим лимит на постваните от нея идеи.  Heart Eyes  Да речем на веднъж седмично,
че да имаме време да осмислим видяното  Mr. Green Ама бива ли така, срастнах се със стола...много мерси   bouquet

Вечерница, а за какво ще използваш фигурките? Ако ще имаш постоянен контакт с тях, трябва да се направят от втвърдяващ се материал.
Иначе ще се намачкотят след втория допир.  Simple Smile А ако ще ги криеш зад стъкло, смятам може и от нещо софт... да се направят  Peace

Неф&Неф
от какъв материал е рамката? Смятам, че директно можеш да лепиш зърната (например със силиконов пистолет или лепило).
После ги лакираш. Само ако е от неоработено дърво, ще е хубаво първо да се покрие с някакъв лак да го зашитава.
Не мисля, че трябва нещо да се пече  Thinking

wel
, яйцето е много идейно   Peace




Виж целия пост
# 354
Днес сътворих това
Виж целия пост
# 355
Гуини, не се отваря линка.
Виж целия пост
# 356
Снимах и масичката, която направих http://snimka.bg/album.php?album_id=109755&photo=9
Сега търся обикновенно дървено столче да го направя комплет с масичката  Mr. Green
А това са издухани яйца - http://snimka.bg/album.php?album_id=109755&photo=11
Виж целия пост
# 357
wel, много са сладурски   bouquet
Интересно защо и аз все се сещам да снимам вечер, та затова повечето ми снимки са... Sick
Виж целия пост
# 358
Като кликнеш на него и не се зареди, натисни за презареждане и тогава ще го видиш.
Гуини, то тоя пластелин става твърд като изсъхне (като глината е, но не се напуква така като нея) и ми се иска да спретна това онова с твоята колекция Wink
Виж целия пост
# 359
И на мен не ми се отваря линка  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия