Декемврийски бебета 2023г

  • 47 661
  • 729
# 510
Благодаря ви момичета, аз се притесних, че нямам симптоми, а гърдите са ми подути, но не са болезнени...
Виж целия пост
# 511
Според този метод би трябвало да имам две момичета, а съм с две момчета 😂
За мен просто никога не работят тези неща хаха
https://youtu.be/nX_jo5bKBDY

Момичета , споделям тук един метод уж за предсказване на пола на бебето. И преди съм го чувала ,но не го бях правила . Метода е на база смяна на кръвта на мъжът и жената. С първата ми бременност забременях 2019 година , а 2017 последно и двамата сме сменили кръвта и не се разбира съответно , но пък жената казва да се имат предвид загуба на кръв под какъвто и да повод , а аз 2016 година имах тежка операция и изгубих доста кръв. Иначе пробвах с родителите ми и при тях съвпада , майка ми последно си е сменила кръвта и съответно се раждам аз- момиче.
Виж целия пост
# 512
Според този метод би трябвало да имам две момичета, а съм с две момчета 😂
За мен просто никога не работят тези неща хаха
https://youtu.be/nX_jo5bKBDY

Момичета , споделям тук един метод уж за предсказване на пола на бебето. И преди съм го чувала ,но не го бях правила . Метода е на база смяна на кръвта на мъжът и жената. С първата ми бременност забременях 2019 година , а 2017 последно и двамата сме сменили кръвта и не се разбира съответно , но пък жената казва да се имат предвид загуба на кръв под какъвто и да повод , а аз 2016 година имах тежка операция и изгубих доста кръв. Иначе пробвах с родителите ми и при тях съвпада , майка ми последно си е сменила кръвта и съответно се раждам аз- момиче.

Еее, жалко ...това беше единственият метод ,който така леко ми вдъхваше доверие 😀
Виж целия пост
# 513
Хахахаха Joy  добре де, при мен и ММ ни се е обновила в една и съща година 2021, понеже аз имам операция за раждане през 2019. К’во правим? Grinning И месеците ли да броя 😂
ПС. И за първото не е познало, трябвало е да в момиче по този метод, пък то съвсем мъжко Grinning

Иначе по същество - те в тия милиони сперматозоиди една част носят женски, другата мъжките хромозоми. Кой ще се падне да оплоди яйцеклетката е толкова на късмет, колкото да спечеля милиони от тотото Joy
Виж целия пост
# 514
Принципно 5050.
Когато се прави по естествен път - няколко дни преди овулацията за повече шанс за момиченце, на деня на овуто - за момченце. Нали У сперматозоидите са по-бързи, но нетрайни, а женските - по-бавни, но по-издържливи. Но накрая - каквото се падне.
Виж целия пост
# 515
Точно така е. За това и казват, че обикновено ако е правен с3кс в по-начален етап от овулацията имало по-голям шанс за момиче. Ама пак всичко си е Божа работа. А най-лесно е след 1 месец, вече може пренатален тест Smile Спира и чудене и всичко.
Виж целия пост
# 516
Успешна нова седмица, момичета! Дано я избутаме благополучно и всяка, която трябва да чуе и види пулс - да чуе и види най - хубавото малко сърчице! 🙏🏻🍀🙂
Виж целия пост
# 517
Момичета, какво ще кажете да си направим скрита фб група?😊
Виж целия пост
# 518
Момичета, какво ще кажете да си направим скрита фб група?😊

Има група във Фейсбук
Виж целия пост
# 519
Момичета, какво ще кажете да си направим скрита фб група?😊

Има група във Фейсбук

Ако е такава обща, а не от бг мама, става мазало. Със сина ми си имаме от бг мама, вече 9г, около стотина жени сме, много добре си живуркаме, аз съм админ от 7 г сигурно Simple Smile.

Аз съм утре на преглед в 08:30, сърцето ми е на топка, даже дойдох в офиса за да се разсейвам да не съм хоум. Вчера малко ми се върна гаденето. Обаче ми се появи някакъв обрив на лактите, дерматолог казва че е алергичен дерматит, не мога нищо с антихистамин да мажа и ме влудява...
Виж целия пост
# 520
Аз съм направила една, която ще е обща понеже не видях нито една подобна във Фейсбук. Иначе Мацето ако искаш направи такава само за нас си. Да си споделяме вътре спокойно снимки. Simple Smile

Утре е важен ден за много. Успех! Ще чакаме положителен отчет от всеки.  Hug аз утре съм чак следобяд след 16 ч. на преглед.
Виж целия пост
# 521
Purple_Peanut оо не ми се занимава, хаха, има много бушуващи хормони особено в началото и макар да вече да съм по-балансирана, не знам дали имам нерви да укротявам жени за захранване, кърмене, ваксини и подобни Grin. Иначе ако не са се натрупали много хора в твоята и я направиш Private може да я запазим.

Утре е деня Д!
Виж целия пост
# 522
Момичета, какво ще кажете да си направим скрита фб група?😊

Има група във Фейсбук

Ако е такава обща, а не от бг мама, става мазало. Със сина ми си имаме от бг мама, вече 9г, около стотина жени сме, много добре си живуркаме, аз съм админ от 7 г сигурно Simple Smile.

Аз съм утре на преглед в 08:30, сърцето ми е на топка, даже дойдох в офиса за да се разсейвам да не съм хоум. Вчера малко ми се върна гаденето. Обаче ми се появи някакъв обрив на лактите, дерматолог казва че е алергичен дерматит, не мога нищо с антихистамин да мажа и ме влудява...

И с дъщеря ми имаме от бг мама, много е добре, да 🙂
Виж целия пост
# 523
Не съм, даже все още никой не е писал. Събрали са се там 7-8 момичета, ама не пишат 😃
https://m.facebook.com/groups/5903270646468245/?ref=share Я вижте излиза ли ви така?
Виж целия пост
# 524
Не съм, даже все още никой не е писал. Събрали са се там 7-8 момичета, ама не пишат 😃
https://m.facebook.com/groups/5903270646468245/?ref=share Я вижте излиза ли ви така?

На мен не ми се отваря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия