Спойлери от реалити предавания - тема 11

  • 207 778
  • 2 490
# 330
Който има инстаграм да погледне това стори на Габи Бланко. Много намеци- изкарали са я злодей,ясичко е режисирано, краят е неочакван. Мацката накрая се ядоса,все едно Елена се ядосва...знам ли🤔
Виж целия пост
# 331
Елена просто се прави на интересна по нейния си превзет начин Simple Smile аз все пак я харесвам, но не е тя жената до Генчо.
Нали вчера Габи пак е казала за него, че е ‘на Валето гаджето’, какво има вече да се коментира…

То не пречи едното на другото. Едната иска да е съпруга, другата иска гадже. Всички доволни.
Виж целия пост
# 332
И аз съм убедена, че печели Елена! Точно такъв и е характерът, както пише и Мириел - не се побира в кожата си от мерак да се похвали, видяхме я и в предаването как парадира с вниманието на Евгени към нея, сякаш е трофей някакъв. Освен това е точно в неин стил да реши след като е спечелила, великодушно да затопли отношения с Валерия и да чисти имидж. Изобщо не си представям ако губи от нея да го прави това. От тази гледна точка много си пасват с Генчо - тя е също толкова влюбена в себе си.
+ 1
Последната й снимка с колието в ИГ е показателно! Коя отхвърлена жена ще иска да носи нещо, подарено й от човек, който я е наранил/отхвърлил?!?
Тази, която няма интерес към него, а просто иска да е първа... същата като Айлин. Още не ми се връзва ама никак откъде изведнъж се взе този подарък и то точно за Елена. По-логично би било да го беше подарил на Айлин (изключвам Валерия, защото там изведнъж го секнаха да се занимава с нея), предния ден без малко да я изгони и беше разочарован от нея и хоп подарък  . Изобщо тоя сезон е голяма боза и Ергенът още повече. Докато се натиска с една, после се обяснява на друга как иска да е до него и особено на церемониите е пълен ужас...направо ме хваща срам да го гледам. Ще е голям смях ако наистина, някоя друга е победителката.
Виж целия пост
# 333
Който има инстаграм да погледне това стори на Габи Бланко. Много намеци- изкарали са я злодей,ясичко е режисирано, краят е неочакван. Мацката накрая се ядоса,все едно Елена се ядосва...знам ли🤔
Може ли повече разяснения като такива като мен невежи в ИГ Grinning Grinning Grinning
Неочакван край за Габи е че Елена е спечелила, може би?!?
Виж целия пост
# 334
Нещо монтажът не ми се връзва.

За мен най-истински емоции и чувства показа към Валерия. Мисля, че тя е победителката и в предаването, и в реални живот. Въпреки това, което Наум казва - ако бяха 2 седмици щеше да приключи по друг начин.

На следващо място като интерес на Евгени бих сложила Виктория. Там какво е станало предстои да разберем…

За Елена нещо ми се губи. Да, срещата им беше най-хубава и истинска, но преди това въобще не се виждаше такъв интерес от Евгени. Обикновено тя го търси/кани/милва. Освен това и аз смятам, че в розовата рокля е тя и че БТВ трябва да са много зле, ако в промото си загатнат такава съществена част от тялото на победителката. Тук ми направи впечатление и нещо, което Блага каза в комеди клуб - че някои участнички са подбутвани от продукцията. За мен Елена изглежда такава или просто не са монтирали правилните моменти. Странен ми е и подаръкът към нея. Миналият сезон Виктор подари подарък чак на втората среща с Александра и имаше някаква логика. А този тук беше подготвен предварително. Не както Денис получи обувките си след срещата… Странна работа.

и последно едно лично мнение - хората, които сравняват Валерия с Капитонова май са гледали различни предавания. Двете нямат нищо общо. Последната беше влязла единствено с цел популярност и подаръци. Беше я страх даже да се целува по устата.
Виж целия пост
# 335
Два многозначителни коментара на Елена.




абсолютно превзет начин, но доказателство, че печели.



Това не е Инстаграм на Габата, нейният е друг
Виж целия пост
# 336
Последните качени коментари от Елена ми звучат точно сякаш е спечелила. Дано. Аз я виждам като подходяща зя него и той за нея. Въпреки, че ме издразни доста като ѝ се накара за реакцията срещу Валерия. Обаче пак не знаем какво и дали още други неща е казала и да са ги изрязали. Знаем, че не може да го нахокат пред камерите, така че там са мътни нещата.

Искам да попитам в първи сезон промото показваше ли победителката? Сега ще търся да го изгледам.
Виж целия пост
# 337
"На Валето гаджето" ми се вижда като поредната провокация от страна на Габи.
Признавам и мен ме хвана шизофренията коя е избраницата. Има доводи в подкрепа и на двете тези. Едно е сигурно, която и да е любимата, трябва да е абсолютен стоик, за да изтърпи всичко от малкия екран, коментарите, включително от него и пикантните клюки, които се разнасят. Дори и да е имало любов, тя бързо може да се изпари, особено ако човек види разни недотам приятни да кажем действия.
За феновете на Мика, тя излиза преди Айлин. Майка й е качила снимка, на която е и тя на 22-ри октомври. Не я споделям тук, защото има и деца на нея.
Виж целия пост
# 338
На мен ми е интересен случаят с Микаела и какво е ставало с нея. Изказва се негативно и за Евгени, и за участието си в предаването (имаше сторита, където си казва, че не си е заслужавало). Вчера погледнах какви акаунти следва в инстаграм и следва всички участнички без Валерия, Айлин, Елисавета и Габи. За последните две както и да е, но се чудя дали не е имала конфликт с Валерия и/или Айлин и да е обезрозена заради тях. Ще ми е интересен подкаст с нея след като излезе.
Виж целия пост
# 339
Това си е инстагама на Габи (gabrielaaablanco), но май в Комеди подкаста ѝ казаха нещо от сорта на "За шоу трябват злодеи", не мисля, че това е спойлер.
Не очаквайте издайниче в профилите на Габи, Елена и другите момичета, които имат акъл да мислят. По-скоро на някоя като Теа Шопова. Simple Smile

Да, Габи е злобна и елементарна, но не е тъпа и недосетлива. Няма да си наруши договора ей така. Все едно Дениз или Виктория в предния сезон да се беше издала, че е на финал.
Виж целия пост
# 340
"На Валето гаджето" ми се вижда като поредната провокация от страна на Габи.
Признавам и мен ме хвана шизофренията коя е избраницата. Има доводи в подкрепа и на двете тези. Едно е сигурно, която и да е любимата, трябва да е абсолютен стоик, за да изтърпи всичко от малкия екран, коментарите, включително от него и пикантните клюки, които се разнасят. Дори и да е имало любов, тя бързо може да се изпари, особено ако човек види разни недотам приятни да кажем действия.
За феновете на Мика, тя излиза преди Айлин. Майка й е качила снимка, на която е и тя на 22-ри октомври. Не я споделям тук, защото има и деца на нея.

Възможно е майката на Мика да е качила стара снимка, често се прави. По-важното е, че самата Мика е качила пост във ФБ на 03. 11, т.е. два дни преди финала. Но пък майка й е била в Бодрум, така че е сигурно, че е във финалната тройка.
Виж целия пост
# 341
Миналата година още на средата на сезона една жена беше писала в инстаграм, че е засякла Капитонова на почивка в чужбина с друг мъж (вероятно гаджето) и се е похвалила, че тя е спечелила Ергенът.


Това си е инстагама на Габи (gabrielaaablanco), но май в Комеди подкаста ѝ казаха нещо от сорта на "За шоу трябват злодеи", не мисля, че това е спойлер.
Не очаквайте издайниче в профилите на Габи, Елена и другите момичета, които имат акъл да мислят. По-скоро на някоя като Теа Шопова. Simple Smile

Да, Габи е злобна и елементарна, но не е тъпа и недосетлива. Няма да си наруши договора ей така. Все едно Дениз или Виктория в предния сезон да се беше издала, че е на финал.
Виж целия пост
# 342
Нещо монтажът не ми се връзва.

За мен най-истински емоции и чувства показа към Валерия. Мисля, че тя е победителката и в предаването, и в реални живот. Въпреки това, което Наум казва - ако бяха 2 седмици щеше да приключи по друг начин.

На следващо място като интерес на Евгени бих сложила Виктория. Там какво е станало предстои да разберем…

За Елена нещо ми се губи. Да, срещата им беше най-хубава и истинска, но преди това въобще не се виждаше такъв интерес от Евгени. Обикновено тя го търси/кани/милва. Освен това и аз смятам, че в розовата рокля е тя и че БТВ трябва да са много зле, ако в промото си загатнат такава съществена част от тялото на победителката. Тук ми направи впечатление и нещо, което Блага каза в комеди клуб - че някои участнички са подбутвани от продукцията. За мен Елена изглежда такава или просто не са монтирали правилните моменти. Странен ми е и подаръкът към нея. Миналият сезон Виктор подари подарък чак на втората среща с Александра и имаше някаква логика. А този тук беше подготвен предварително. Не както Денис получи обувките си след срещата… Странна работа.

и последно едно лично мнение - хората, които сравняват Валерия с Капитонова май са гледали различни предавания. Двете нямат нищо общо. Последната беше влязла единствено с цел популярност и подаръци. Беше я страх даже да се целува по устата.
Напълно подкрепям, никаква логика с това което ни показват и какво е в действителност.
Виж целия пост
# 343
"На Валето гаджето" ми се вижда като поредната провокация от страна на Габи.
Признавам и мен ме хвана шизофренията коя е избраницата. Има доводи в подкрепа и на двете тези. Едно е сигурно, която и да е любимата, трябва да е абсолютен стоик, за да изтърпи всичко от малкия екран, коментарите, включително от него и пикантните клюки, които се разнасят. Дори и да е имало любов, тя бързо може да се изпари, особено ако човек види разни недотам приятни да кажем действия.
За феновете на Мика, тя излиза преди Айлин. Майка й е качила снимка, на която е и тя на 22-ри октомври. Не я споделям тук, защото има и деца на нея.

Възможно е майката на Мика да е качила стара снимка, често се прави. По-важното е, че самата Мика е качила пост във ВБ на 03. 11, т.е. два дни преди фенала.
Може да е трета. Но откъде всъщност се разбра, че финала е на 4-5.11.
Майката на Елена се е снимала в къщата на 2.11. и от тази дата й е поста във ФБ.  Да не би тогава да е бил финала? Едва ли са ги допускали да се разхождат свободно там...
Моля детективите от темата да разсеят или потвърдят тези ми размисли...
Виж целия пост
# 344
Хора от екипа са поствали на 5 ноември, придружено с текст "Done".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия