Спойлери от реалити предавания - тема 11

  • 207 778
  • 2 490
# 345
За първи път пиша тук, но много ме човърка коя ли е избраницата. Аз, например, нямам никакви предположения. В другата тема някой беше писал, че братът на Джия е ходил в Бодрум да се запознава с Ергенчо, това предполага, че тя е една от трите финалистки.
Виж целия пост
# 346
Хора от екипа са поствали на 5 ноември, придружено с текст "Done".
Значи все пак третата може да е отпаднала на 2-ри тогава. И на 3.11. да е вече във ФБ?
Някой да обобщи все пак какво сигурно има до тук.
Виж целия пост
# 347
Снощи докато гледах надкаста, в който коментират епизодите от миналата седмица… към 45та минута Ниа се изпусна май, че ще има ситуация, в която Валерия и Айлин остават за последна роза и Евгени трябва да избере. Предполагам избира Валерия и затова Айлин си тръгва по-рано както сме разбрали вече. Може би е свързано с трудното решение, за което Наум намекваше.
Виж целия пост
# 348
Аз си мисля, че ще има скандал между някое от следните момичета
Елена- Валерия или Валерия и Айлин, и от там съответно да му е трудно да реши, коя да изгони ( сколнна съм да си мисля, че е вторият вариант). Нещо ще стане...
Виж целия пост
# 349
Това си е инстагама на Габи (gabrielaaablanco), но май в Комеди подкаста ѝ казаха нещо от сорта на "За шоу трябват злодеи", не мисля, че това е спойлер.
Не очаквайте издайниче в профилите на Габи, Елена и другите момичета, които имат акъл да мислят. По-скоро на някоя като Теа Шопова. Simple Smile

Ами и аз това написах, но всички подминаха коментара. Теа си следеше Валето и Джия само още от началото на излъчването на предаването, след това като се изкоментира изведнъж започна да следва и Елена, сигурно защото се е усетила, че е сгафила. Теа е била там по време на снимките, знае победителката, а Наум се е сприятелил доста с Евгени, та една от първите последвани от Теа е печелившата. Валерия и Джия. Залагам на Валерия.
Всички се хващат за постовете на Елена, те са противоречиви, докато Теа просто си е сгафила и е последвала новата си приятелка-победителката.
Виж целия пост
# 350
Аз си мисля, че ще има скандал между някое от следните момичета
Елена- Валерия или Валерия и Айлин, и от там съответно да му е трудно да реши, коя да изгони ( сколнна съм да си мисля, че е вторият вариант). Нещо ще стане...

И аз се надявам на втория вариант, защото ще е много интересно. Между Елена и Валерия се очаква да има конфликт, но за какво биха се скарали Айлин и Валерия... Не мисля, че на Айлин толкова й пука за Евгени, че да прави скандали за него. В едита също не мога да намеря следи, че намекват за разрив в техните отношения. Вчера тук една потребителка каза, че знае, че големият скандал ще е наистина между Айлин и Валерия и че ще започне от епизодите следващата седмица.
Виж целия пост
# 351
Може да е някои, но не и Евгени. Или някоя реплика, или Айлин ще отиде в отбора на Елена. Ще се разбере.
Виж целия пост
# 352
Сигурно Айлин е яла от луканката Astonished
Виж целия пост
# 353
Хахаха, очаквам да има реклама Айлин с луканката.
Виж целия пост
# 354
Макар и да съм почти убедена, че Елена и Евгени по-скоро се познават отпреди формата, то потенциално са се срещнали ето тук:
https://www.instagram.com/p/Cd3NZOoMaiU/

Причината е, че Елена е харесала ето това видео на дама, свирила заедно с Евгени по време на това му участие в Пловдив:
https://www.instagram.com/p/Chpiqtxosyt/

Елена нито я следва, нито нищо, просто е "ударила" един лайк на това видео, което е откриваемо само от хаштаговете #evgenygenchev и #sweetstruggle. А тя съвсем не е харесала всички неща с тези хаштагове. Simple Smile

Стана дума, че ергенките масово споделиха днес на стори новата песен на Мила Роберт (не знам в тази или в другата тема). На мен пък отново ми прави впечатление, че споделянето не е "масово", а е от Айлин, Валерия и Евгени, тримата непосредствено един след друг. И "фенските" инстаграми за тях се следват помежду си и са с идентични никнейми (второто важи и за тези на Меган, но не се следват с фенските на Айлин и Валерия).

И, пак, следите удрят до Валерия и Елена. Но аз също не мога да повярвам, че изоставена жена може да публикува толкова много неща в социалните си мрежи, говорещи за един конкретен мъж. Пък ако ще и те да са реклама. Нито пък щеше да му харесва (почти) всички публикации.
Виж целия пост
# 355
Решавам да приложа бръснача на Окам - много преди началото на излъчването в основната тема се появява коментар с линк към профила на Валерия в Инстаграм и "Честито!", който изчезва почти мигновено. Най-простото обяснение най-често е вярното.
Виж целия пост
# 356
Уау, нищо чудно наистина да се е влюбила Елена, като го е видяла на пианото! Голяма магия е изкуството, голяма! ❤️
Виж целия пост
# 357
Макар и да съм почти убедена, че Елена и Евгени по-скоро се познават отпреди формата, то потенциално са се срещнали ето тук:
https://www.instagram.com/p/Cd3NZOoMaiU/

Причината е, че Елена е харесала ето това видео на дама, свирила заедно с Евгени по време на това му участие в Пловдив:
https://www.instagram.com/p/Chpiqtxosyt/

Елена нито я следва, нито нищо, просто е "ударила" един лайк на това видео, което е откриваемо само от хаштаговете #evgenygenchev и #sweetstruggle. А тя съвсем не е харесала всички неща с тези хаштагове. Simple Smile
Поздравления за разследването.
Виж целия пост
# 358
Аз продължавам да търся следи коя може да е жената с целувката в басейна и случайно видях, че тази, с която скачат от скалата, е също с цял черен бански:


Опитах и да светна малко снимката с целувката и да я поизчистя - ако някой е по-добър физиономист и може да каже коя е жената:

Виж целия пост
# 359
Браво за намерената връзка с ‘предишния живот’ 😀!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия