Спойлери от реалити предавания - тема 11

  • 207 777
  • 2 490
# 270
Според мен е Вaлерия на снимката .
И според мен. Сигурна съм, че е тя.
Виж целия пост
# 271
Аз излизам в отпуска. Вече тотално се объркАх 😂😂😂
Виж целия пост
# 272
Всъщност харесвам Елена. Но не коментирам като сектантка. Да, само тя прави често намеци след предаването. Това, с което си го обяснявам, е нетърпение да мине финалът и да спре криенето. Така предполагам.
Виж целия пост
# 273
Аз излизам в отпуска. Вече тотално се объркАх 😂😂😂

Това от къде е?
Виж целия пост
# 274
Аз излизам в отпуска. Вече тотално се объркАх 😂😂😂
Това вече е първоаприлска шега! Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 275
От фейсбук .
Aз чух, че с друга излиза след предаването , но не и коя печели .
Виж целия пост
# 276
Като се замисля Виктория и Ергени биха си разменяли (че не сме ги чули много много да си говорят) еднакво свързани изречения Simple Smile Аз след онова с намирането и удавянето още съм в мистерия какво искаше да каже.
Виж целия пост
# 277
Добре де, аз това, което ясно запомних от подкаста с Блага, който свалиха е, че Евгени е с избраницата си от предаването. Това не значи ли, че е с тази, която е спечелила?
Виж целия пост
# 278
Може Виктория да си е тръгнала по собствено желание, а после да са се намерили навън.
Виж целия пост
# 279
[От фейсбук. Темата беше ,че Шекспир използвал 24хил думи,а Елена досега в предаването 590хил 😂
И тази жена изпляска това отдолу 🙄
Виж целия пост
# 280
И преди сме коментирали, че в чуждестранни "Ергени" е забранено да се следват с победителката, така че липсата на интеракция в Инстаграм между Валерия и Евгени всъщност не е спойлер.
Виж целия пост
# 281
И преди сме коментирали, че в чуждестранни "Ергени" е забранено да се следват с победителката, така че липсата на интеракция в Инстаграм между Валерия и Евгени всъщност не е спойлер.

В американския Ерген преди можеше да се следват. Преди около 2 години май рязко затегнаха правилата и сега не е позволено на участниците да се следват един друг изобщо. Тук честно казано не мисля, че са чак такива строги правилата.
Виж целия пост
# 282
Както и може да ги задължават да постват текущите вълнуващи моменти, все едно още ги държи емоцията, за заблуда.
Виж целия пост
# 283
Алиса, мисля че в миналогодишната тема след финала за Ергенът си го писала също и питах скоро дали това важи и тук. Отговориха ми, че тази година е по-различно и можело да се следват всички. А аз питах, защото бях чела, че Меган като цяло не е активна в СМ след предаването и се чудех да не е третата финалистка.
Виж целия пост
# 284
Сега отново прочетох първия пост на Виктория след излизането и сякаш го разбирам,че съжалява за своя постъпка там. Май и тя като Александра е върнала роза емоционално и после е съжалява
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия