Политиката в България - Тема 4

  • 711 190
  • 23 521
# 20 490
Ясно за "новината" за българския език. Не било компютри, а компоти. Типично възражданска работа.
Виж целия пост
# 20 491
Янка Такева е член и на внимание! – Ордена на тамплиерите! Това как се връзва с клуб "Русофили" бъкел и не мога да си го обясня. И не искам.
Виж целия пост
# 20 492
Ясно за "новината" за българския език. Не било компютри, а компоти. Типично възражданска работа.

Също като сестрата от Пирогов. Тя не присъствала лично, била чула какво ставало.
Виж целия пост
# 20 493
Божков се върна в България,защото по някакъв начин си е осигурил височайша закрила. Закрила не от България...

Никой ли не вижда абсурда?! Подчиненото на премиера МВР,да има главен секретар подчинен на президента!
Разбрали са се, та Божков и ББ ще бъдат оневинени.Simple Smile

Второто не е вярно. Това, че президента издава указ за назначаване/уволняване на гл.секретар на МВР, не прави последния подчинен нему /същото е с гл.прокурор/.
към това може да се добави и военното министерство подчинено на Мин.председателя въпреки, че главнокомандващ е Президента.
Виж целия пост
# 20 494
Ясно за "новината" за българския език. Не било компютри, а компоти. Типично възражданска работа.

Също като сестрата от Пирогов. Тя не присъствала лично, била чула какво ставало.

Това единствено по думите на Емин.
Виж целия пост
# 20 495
Това е и като новината, че Божков не се е прибрал доброволно. Фалшива "новина" пак пусната от Прокуратурата. На им ли писна на тези в ПРБ? Така ли се опитват да градят доверие в себе си? Като пускат изкривена информация?
Виж целия пост
# 20 496
Сестрата си изтрила поста. Що тъй ?
Виж целия пост
# 20 497
Ясно за "новината" за българския език. Не било компютри, а компоти. Типично възражданска работа.
Поредната партенка. И “родолюбците” скачат като бик на червено.
Виж целия пост
# 20 498
150 нови мнения за това нещо. Не мога да повярвам. Няма ли по-интересни и значими неща за обсъждане?
За мен беше супер интересно да видя от колко кладенеца вода ще донесат, само да не признаят пред себе си, че са заложили на куц кон в онова с изчегъркването.
Скоро не бях се задържала толкова тук.
Виж целия пост
# 20 499
Путин се провали в дискредитирането  на Тагарев и компания, които силно му застрашават "специалната военна операция", и накара сестрата да си изтрие поста. Grinning
Виж целия пост
# 20 500
Сестрата си изтрила поста. Що тъй ?
Явно е чела в темата ни Laughing
В никакъв случай не са я помолили да го изтрие.
Виж целия пост
# 20 501
Путин не е. Но се постараха. Малко отиде на водевил.
Още ще гледаме. Няма да стане лесно.
Виж целия пост
# 20 502
Чакам разслезването на Мирчев, той обеща. Не че мълчанието не е отговор, отговор е.
Виж целия пост
# 20 503
150 нови мнения за това нещо. Не мога да повярвам. Няма ли по-интересни и значими неща за обсъждане?
За мен беше супер интересно да видя от колко кладенеца вода ще донесат, само да не признаят пред себе си, че са заложили на куц кон в онова с изчегъркването.
Скоро не бях се задържала толкова тук.
само да напомня, че изчегъртвачите бяха славчовите ИТН.
Виж целия пост
# 20 504
Янка Такева е поне от 20 години член на синдиката, много преди да има Възраждане. И по времето на НДСВ пак си беше тя, при Станишев - също, после при Бойко и Орешарски.

Колев е казал, че принципно такава идея е имало, но формулировката е била друга "втори чужд език" и не е дошла от министерство на образованието, а от университетите. Така че не се е объркала чак толкова много Такева.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия