Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 20

  • 71 544
  • 728
# 150
За 375 ми изглеждат малки,но щом това търсиш,значи е точния размер за теб.

Аз съм с 350 Ментор и изпълвам чашка Б.Сега бих си сложила 400,но и така не съжалявам.
След 10г определено ще се налея повече:))
Аз съм доста слаба вмомента и определено изглеждат "фалшиви".    
Oще я има чувствителноста в гърдите,сякаш е една идея по-слаба,но продължава да ми носи дискомфорт.

Скрит текст:

Топ деколте!😻🫶🏻🤩👌🏻💕
Виж целия пост
# 151
След няколко месеца като се оформят и слегнат въобще няма да са малки и ще седят съвсем различно от това което е сега. Разбира се, на всеки седят различно, но като знам аз как бях и как станаха 375 въобще не е малко. Аз бях А чашка празна без подплънки. Сложих 395 и след операцията съм чашка Ц и даже прелива а съм 48 кг. Относително е и трябва време да мине. Според мен ще станат много добре, но трябва търпение.
Виж целия пост
# 152
Благодаря. Аз също се стремях към чашка С, която и постигнах🙂. При наличието на няколко дискови хернии и ошипявания, предпочиам да щадя гръбнака. От друга страна килограмите са много относително нещо и зависят от това, до колко е спортна една натура. Първоначното ми желание беше за 250 сс, доктора каза, че за под 330 сс не си заслужава цялото упражнение, накрая след много четене на всички теми се спрях на 375 сс,  но и аз никога не съм имала за цел бюста да е водещото, достатъчен ми е ръста🤣🤣🤣
След няколко месеца като се оформят и слегнат въобще няма да са малки и ще седят съвсем различно от това което е сега. Разбира се, на всеки седят различно, но като знам аз как бях и как станаха 375 въобще не е малко. Аз бях А чашка празна без подплънки. Сложих 395 и след операцията съм чашка Ц и даже прелива а съм 48 кг. Относително е и трябва време да мине. Според мен ще станат много добре, но трябва търпение.
Виж целия пост
# 153
Аз забелязвам,че са започнали да "падат" и да се наместват,обаче на мен така стегнати ми харесват и спрях с масажите.Сигурно греша,но през юни имам финална среща с доктора и тогава ще стане ясно дали всичко си е отишло на мястото.
И в чашка С влизам,но засега все нося сутиен В.Леко прелива,но покрай медицинските бралети свикнах да ми е стегнало.
Благодаря Foxy92.

Ако има момичета тук,които четат и не пишат,се колебаят или се страхуват да предприемат тази стъпка - Отивайте,правете,бъдете със самочувствие и бъдете щастливи жени.Звучи като клише и някак смешно "тая па,едни цици ще ги направят щастливи"...когато цял живот са ти били комплекс,естествено,че след промяната сякаш друг живот живееш.
Избираш си дрехи без притеснения,обличаш дрехи и си казваш - Ехаа,колко добре изглежда, излизаш навън и си със самочувствие на привлекателна жена..и тн.

Скоро някой предстои ли му операция?
Виж целия пост
# 154
Адоралова,супер пазвичка😘, страхотно изглеждаш.И дааа наистина друго си е със цицки 😅
Поне аз много си се кефя❤️🤗
Виж целия пост
# 155
На мен ми предстои много скоро операция. Смяна на Мотива 315 cc с Ментор 425 cc и честно казано съм притеснена от размера, въпреки че докторът ме увери, че разликата не е голяма. Мерките ми са 168 см, 50 кг, подгръдна обиколка 75 см.
Виж целия пост
# 156
Здравейте, нова съм в темата, имам консултация при д-р Калоян Денков в re/shape за уголемяване на гърдите, консултацията е идната седмица, някоя от вас има ли впечатления за него?
Виж целия пост
# 157
Здравейте!Нова съм в групата.След две раждания ,в сутиена ми няма никой😃.Самочувствие също нямам,особено лятото на морето.На 35год.,166 висока,51кг.Моя мъж е така да го нарека цицоман-само цици му дай да гледа в тик ток😀😀😀.От доста време ме надъхва да си увелича бюста и най-накрая ме нави. Та ,през януари си запазих час за д-р Молов,който е чак за септември и за д-р Кънев -при него консултацията беше миналия четвъртък. Предложи ми импланти Политех анатомични 425сс и Ментор анатомични 390сс.Някоя от вас има ли с Политех,като че ли не съм ги чувала много.Сега съм в чуденка дали изобщо да ходя при Молов ,защото Кънев ме грабна с отношение,много е човечен ,обясни ми всичко ,което го попитах.Хареса ми с две думи и мисля,че бих му се доверила.
Виж целия пост
# 158
Нямам никакви впечатления от бг хирурзи,но ви пожелавам на всички успех и не се колебайте.
Заслужава си.
Между Политекс и Ментор винаги ще избера Ментор.Първите дори не съм ги чувала,а Ментор са на световен пазар.
Ментор 390 или 425 са сходни на моя размер 350.
Имайте впредвид,че при операция около 50 сс се губят.
Виж целия пост
# 159
Аз забелязвам,че са започнали да "падат" и да се наместват,обаче на мен така стегнати ми харесват и спрях с масажите.Сигурно греша,но през юни имам финална среща с доктора и тогава ще стане ясно дали всичко си е отишло на мястото.
И в чашка С влизам,но засега все нося сутиен В.Леко прелива,но покрай медицинските бралети свикнах да ми е стегнало.
Благодаря Foxy92.

Ако има момичета тук,които четат и не пишат,се колебаят или се страхуват да предприемат тази стъпка - Отивайте,правете,бъдете със самочувствие и бъдете щастливи жени.Звучи като клише и някак смешно "тая па,едни цици ще ги направят щастливи"...когато цял живот са ти били комплекс,естествено,че след промяната сякаш друг живот живееш.
Избираш си дрехи без притеснения,обличаш дрехи и си казваш - Ехаа,колко добре изглежда, излизаш навън и си със самочувствие на привлекателна жена..и тн.

Скоро някой предстои ли му операция?

Точно така!👌🏻
По-скоро част от хората тълкуват, че уголемяването на бюста е “глупаво”,”ненужно” и “кифленско”.
Всеки човек трябва да се чувства добре в кожата си и тялото в което живее. Самочуствието е важно нещо, и подкрепям мнението, че всяка положителна промяна ни прави по-щастливи!🫶🏻👌🏻☺
Аз съм през октомври при Д-р Стоянов и вече нямам търпение, една моя приятелка се оперира преди няколко месеца,но при друг и каза, че е търпимо и не е страшно и сега се чувства много женствена и щастлива😻 и я видях , еми много яко изглежда…за това няма какво да го мислим, а да действаме!💓💓💓💓
Виж целия пост
# 160
Аз забелязвам,че са започнали да "падат" и да се наместват,обаче на мен така стегнати ми харесват и спрях с масажите.Сигурно греша,но през юни имам финална среща с доктора и тогава ще стане ясно дали всичко си е отишло на мястото.
И в чашка С влизам,но засега все нося сутиен В.Леко прелива,но покрай медицинските бралети свикнах да ми е стегнало.
Благодаря Foxy92.

Ако има момичета тук,които четат и не пишат,се колебаят или се страхуват да предприемат тази стъпка - Отивайте,правете,бъдете със самочувствие и бъдете щастливи жени.Звучи като клише и някак смешно "тая па,едни цици ще ги направят щастливи"...когато цял живот са ти били комплекс,естествено,че след промяната сякаш друг живот живееш.
Избираш си дрехи без притеснения,обличаш дрехи и си казваш - Ехаа,колко добре изглежда, излизаш навън и си със самочувствие на привлекателна жена..и тн.

Скоро някой предстои ли му операция?

Adoralova, благодаря за окуражителните думи. Сякаш точно това имах нужда да чуя - последните 1-2 дена гледах клипчета в ТикТок на разни пострадали момичета с хематоми и също BII…и пак започнах да се чудя…а цял живот ми е било комплекс…

Иначе имам насрочена операция при Стоянов за 21.06.

Аз имам един въпрос към майките на момиченца -  моите са на 7 и на 5 и се чудя как да им обясня на какво ще се дължи уголемения ми бюст 😂 те доста добре ме познават вече и със сигурност ще забележат…а и се чувствам малко тъпо, че ще видят, че майка им е паднала “жертва” на идеалите на съвременното общество. Не ме разбирайте погрешно - никого не съдя, най-малкото и аз се подлагам на това, но пък осъзнавам и че може да се изтълкува и по другия начин Simple Smile

Дълго стана, но с две думи - нямам търпение вечее!
Виж целия пост
# 161
Аз забелязвам,че са започнали да "падат" и да се наместват,обаче на мен така стегнати ми харесват и спрях с масажите.Сигурно греша,но през юни имам финална среща с доктора и тогава ще стане ясно дали всичко си е отишло на мястото.
И в чашка С влизам,но засега все нося сутиен В.Леко прелива,но покрай медицинските бралети свикнах да ми е стегнало.
Благодаря Foxy92.

Ако има момичета тук,които четат и не пишат,се колебаят или се страхуват да предприемат тази стъпка - Отивайте,правете,бъдете със самочувствие и бъдете щастливи жени.Звучи като клише и някак смешно "тая па,едни цици ще ги направят щастливи"...когато цял живот са ти били комплекс,естествено,че след промяната сякаш друг живот живееш.
Избираш си дрехи без притеснения,обличаш дрехи и си казваш - Ехаа,колко добре изглежда, излизаш навън и си със самочувствие на привлекателна жена..и тн.

Скоро някой предстои ли му операция?

Adoralova, благодаря за окуражителните думи. Сякаш точно това имах нужда да чуя - последните 1-2 дена гледах клипчета в ТикТок на разни пострадали момичета с хематоми и също BII…и пак започнах да се чудя…а цял живот ми е било комплекс…

Иначе имам насрочена операция при Стоянов за 21.06.

Аз имам един въпрос към майките на момиченца -  моите са на 7 и на 5 и се чудя как да им обясня на какво ще се дължи уголемения ми бюст 😂 те доста добре ме познават вече и със сигурност ще забележат…а и се чувствам малко тъпо, че ще видят, че майка им е паднала “жертва” на идеалите на съвременното общество. Не ме разбирайте погрешно - никого не съдя, най-малкото и аз се подлагам на това, но пък осъзнавам и че може да се изтълкува и по другия начин Simple Smile

Дълго стана, но с две думи - нямам търпение вечее!

И аз от това малко се тормозя, “какво ще кажат хората” и “какво ще си помислят” , а не трябва да се тормозим с такива глупости.Който те познава що за човек си ще те подкрепи,а дечицата ще разберат с две прости думички!🫶🏻😆😻👼🏻
Виж целия пост
# 162
На 5 и на 7г все още може да ги позалъжете някак. Най-малкото за да не разкажат на всички лели и деца в детската градина. Моята приятелка все още (12г) не е казала на своите дъщери, които вече са големи.
Аз признах на сина ми, но той спокойно каза: знам😆
Виж целия пост
# 163
На тази възраст децата са още малки и е вероятно да не забележат, освен ако не е много фрапираща разликата, разбира се. Моята дъщеря беше значително по-голяма, но нищо не съм й казвала. Ходех с по-широки дрехи в началото, докато постепенно свикна визуално. Вече си нося каквото си харесам и не й прави впечатление.
Виж целия пост
# 164
Децата разбират, че се случва нещо, най-малкото, че ще отсъствате от вкъщи два дена. След което ще има известен дискомфорт, охкане, непрекъснато оглеждане в огледалото, пазене… винаги можете да кажете на малките деца, че се налага операция, която е за добро, защото сте кърмила майка, защото така трябва и т.н. Поне аз така обясних с едно-две изречения и смених темата, за да не се задълбава. Знаеха, че има белези, защото бяха виждали и превръзките, от време на време искаха да видят белега и само питаха: Мамо, боли ли те ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия