Пролетта отново е дошла и орисва с безброй пухкави деца ! ~бебеправене 414~

  • 34 226
  • 815
# 165
Таничка, а не ти ли биха овитрел?
Виж целия пост
# 166
Честито Таничка!
Виж целия пост
# 167
Момичета, доста от вас не ме знаят, но имах дълга битка за бебче и бая писах в темата. Е, идвам да споделя, че нашето чудо се роди! Прекрасен голям мъж проплака средата на тази седмица, вече съм майка! 💙💙💙 Честно казано си представях, че дори тук в болницата ще е по-лесно, но както и да е 😀 Не спирайте да вярвате и да се борите!

Синът ни се роди след 4 неуспешни инсеминации, една пункция и два трансфера. Както съм писала, той е 3-дневен ембрион с не много добро качество, но пък да го видите сега! Най-голям е в отделението 💙 утре ни изписват и ще е най-хубавият ми Великден!
Виж целия пост
# 168
Таничка, много се радвам за положителния резултат, тихичко честито и до финал! Heart

Stonefaced, честито за прекрасния син, бъдете здрави и се радвайте един на друг! Heart
Виж целия пост
# 169
Стоунче, честити да сте!
Виж целия пост
# 170
stonefaced, честит голям юнак!
Леко възстановяване на теб, а той все така положително да ви изненадва! People Baby
Виж целия пост
# 171
Стоун Ихааа кога мина това време, помня все едно вчера се похвали с положителния тест ✊
Да е жив и здрав малкия юнак и много да ви радва 🤗❤️
Виж целия пост
# 172
Стоунче, честит юнак! Да расте здрав и щастлив! На теб бързо възстановяване 🍀
Виж целия пост
# 173
Честита радост Стоун!
Виж целия пост
# 174
Стоун, честито момче! Да бъде здрав и игрив,  много радост да ви носи! Бързо възстановяване на теб! ❤️
Виж целия пост
# 175
Стоунчее честит първороден син! ♥♥♥
Виж целия пост
# 176
Таничка, а не ти ли биха овитрел?
Бях с хориомон, но той беше на 02.04, което значи че до към 12.04 най-късно вече се е изчистил. А и при предния трансфер от него имах отклонение в чхг само 1,30-1,50
Виж целия пост
# 177
Таничка Честито. Дано всичко е наред и до успешен финал, като при Стоунчето.

Стоунче Честит ти юнак. Да ти е жив и здрав, много радост и гордост да ви носи.
Виж целия пост
# 178
Стоун, честита радост!
Таничка, тихичко честито, до финал!
Виж целия пост
# 179
Стооунче ,честита ви радост!На теб бързо възстановяване  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия