
!
И при мен е същото,но ми помогна и ,че месец след като ги отказах забременях и така не пуша ве4е 2г. дано не ги почвам
Притеснявам се да не пропуша отново, защото предимството да си непушач е голямо

!
.Въпреки,че бях пушила 2 години,от раз ги отказах.Е,верно,понапълнях малко,но бързо си възтанових килограмите.Поне си запазих здравето.
аз бях многоооооо страстна пушачка,пробвах наколко пъти да ги спра(неуспешно)
ноооо след всяко мое завращтане в БГ,пропушвах...нооо след като забременях някак си от самосебе си направо изпитвах отвращтение кам цигарите и задимено помещтение
после от страстна пушачка се преварнах във враг номер 1на цигарите,после кармих
мислех,че като спра с карменето щте ми се допуши пак зверски....но НЕ,все ощте се отвращтавам от тях и се радвам и чувствам отлично без тях апкй и спестявам някои лев
. Днес реших да се пробвам и дръпнах 2-3 пъти .... съвсем гадно ми стана. Дано не ми се допуши много.
,е вярно напълнях с 6 килограма ,но пък се чувствам добре! Трябва много силна воля и постоянство.Чувала съм ,че Табекс помага,пробвай ако не можеш сама! Най -добре е както ти сама казваш да "употребиш големия си инат"
и да не палиш! А пък и кафе без цигара .... може! Успех !
по принцип съм склонна към пълнеене и то точно през този сезон а пък ако откажа и цигарите ще заприличам на топче (и все пак още не съм палила цигара )
Препоръчани теми