
Да поднеса аз кафето, че не знам дали до довечера ще мога да се включа.
Днес може би ще ни пуснат третия фраг.
Радвам се, че сте съгласни за онлайн срещата, дайте идея за дата и час.
Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗










благодаря за всичко споделено !
И ти недей да скромничиш, пишеш си чудесно.
Виж, аз нямам проблем, вие , които работите и сте много по -заети определете деня и часа за онлайн срещата 







, харесаха ми коментарите!

от
















благодаря за всичко споделено!
И аз бях споделила превода на тази статия, като редактирах поста си, а после видях , че ти си я превела и я махнах. Хареса ми !
Лелее, какъв екшън ни чака само ... Девин е страхотна как се метна в колата и я подкара с бясна скорост, а мама Хюлия се побърка от страх, това не се вижда всеки ден
Но явно ще ги хванат, всичко в спойлерите се оказва вярно
Осиновения е Джихан, със сигурност. Аслан няма как да е, ако ще загине, няма да е сега. Ех, дано все пак не загуби брат си! Дано Хюлия не избере никого от тях

Страхотни гифчета! И мен много ме изкефи Девин как подкара колата със свекито вътре 

Не можеш да си представиш как ме радва " дращенето " ти, внасяш такава свежест с чувството си за хумор, не преставай да го правиш! 







мерси за хубавите думи!! и за Киво и за компанията ни! 

аз много се изкефих на статията!




на ръба на истерична. От 2 седмици чакаме да разберем ГГ дали ще се разведат.
Е, каквото такова, ще ни падне малко рейтинга, няма как, много народ отдавна го гледа това Рибарче, има си фенска база отпреди нас. Но, може и други като Благи
да предпочетат да гледат нашия.




Препоръчани теми