🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 7 (16.04 - 30.04) 🌴

  • 43 528
  • 890
# 225
Павката играе добре, социално досега беше все в определящата коалиция, а в същото време е тих и не привлича внимание, не влиза в кавги и не дразни никого. Би могъл да влезе в коалиция с всеки при нужда.
Да, да, именно, затова и явно никой не осъзнава каква заплаха е.
Виж целия пост
# 226
Тия хора идол не ги ли интересува?!
Как пък никой не тръгна да го търси.
Половината можеха да се поогледат,докато другите ядат.
Виж целия пост
# 227
Хмм, въпреки всичко, на мен Дани ми остана съмнителен. Като оставим настрана влаченето му, той изобщо дори не се постара в последната игра.... Наблюдавах го много внимателно и си мисля, че даже нарочно "изпускаше" топчето...
Не знам какви могат да са причините.... освен да се подмаже на ПаФката.... и респективно Едис.

И да, наистина! Бива ли да седят и да ги гледат в устата докато ядат, вместо идол да търсят!!!
Виж целия пост
# 228
Хмм, въпреки всичко, на мен Дани ми остана съмнителен. Като оставим настрана влаченето му, той изобщо дори не се постара в последната игра.... Наблюдавах го много внимателно и си мисля, че даже нарочно "изпускаше" топчето...
Не знам какви могат да са причините.... освен да се подмаже на ПаФката.... и респективно Едис.
Същото си помислих и аз.
Виж целия пост
# 229
Тия хора идол не ги ли интересува?!
Как пък никой не тръгна да го търси.
Половината можеха да се поогледат,докато другите ядат.


Американците започват да го търсят преди да са го обявили.
Виж целия пост
# 230
Абсолютно,даже не са сигурни дали го има.

п.п.А,раздвижиха се.😁
Виж целия пост
# 231
А, чуха ни!
Виж целия пост
# 232
И аз мисля, че Дани нарочно не игра, много ми е хлъзгав той, все да се прилепи някъде, но без инициативност, без той да се напъва да помисли. 

Всеки път с идолите им казват кога да започнат да търсят в този сезон, защото всички започват заедно и ги снимат. Май не им позволяват по-рано.
Виж целия пост
# 233
Скука . Пак човек от мнозинството намери идола
Виж целия пост
# 234
Ееее, браво на Станилия!
И идола е много по-як. Предишния беше голяма тъпня.
Виж целия пост
# 235
Дани е клонинг на Отровния.
Виж целия пост
# 236
Айде, Снежана се наигра май ...
Виж целия пост
# 237
Снежана май пак ще се чуди откъде и е дошло.
Виж целия пост
# 238
Лелееее, ама Иван е тъп. Той е пръв на номинации ,дори и сега да се спаси. Оф,тея мъже. Пичове били . Бляк.
Виж целия пост
# 239
Снежана май заминава. Булкин сякаш сбърка, след Снежана, ще е той. Това, което му предлагаше Снежана, е по-добре за тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия