🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 7 (16.04 - 30.04) 🌴

  • 43 528
  • 890
# 375
Не визирах началото при червените. Тогава бяха пробиваеми, но след това особено и Светльо като отиде (веднага се видя, че не е забравено, че Благо имаше връзка с Лияна). Да се познаваш с някого от две седмици е толкова несигурно и то са се познавали всички при сините, имали са равен старт. Елина не се е вписала, нито в чата, нито после намясто.
Аз не казвам, че Сините са по-добри, просто не са имали шанса да се познават от години и съответно хора като Елина, Геви, Едис имаха възможност да играят. Възползва се Едис и сега управлява коалицията. Харесва ми Елина, но не игра добре социално, не успя да се справи.

Актьорите не са си били приятели, Филип в НадкасТ каза, че повече от "Здрасти" на събитие не са си казвали.

То Благой не е виновен, естествено, че ще си ползва познанствата, от продукцията така завъртяха играта, че в един момент точно преди обединението участниците нямаха полезни ходове и това се дължи в голяма степен на тъпото размесване на племената. По друг начин трябваше да стане то.
Виж целия пост
# 376
След седмица 9
 
++
Отдавна нямам!
 
+
Нямам!
?!
 
= / +
Тино, Чефо, Благо и Станилия
 
=
Снежана, Геновева и Мария
 
= / -
Иван и Ермина
 
-
Едис, Павел, Цецо, Светльо и Дани
 
--
Татяна
 
Доживях за толкова години и толкова риалити формати да нямам нито един чист плюс?! 😮 Даже тези с равно и плюс са ми извадени малко насила.
Толкова съм разочарован от каста!
 
Защо не симпатизирам на оригиналната коалиция на сините? Защото са ядро отпреди да започне формата, т.е. нещо, което аз не уважавам и няма нищо общо със Сървайвър и защото наглеят и се бият в гърдите колко са велики, докато реално срещу тях няма абсолютно никаква адекватна реакция.
 
За първи път от началото на сезона Геви я смъкнах от постоянния плюс, но продължавам да си я харесвам. Дано успее да направи нещо, макар че е толкова страхлива и експресивна, че не виждам как.
 
Всички до един бележат регрес в класацията ми, като единствения участник, който се изкачи нагоре и то с цели две стъпки е Снежана.
Виж целия пост
# 377
След седмица 9
 
++
Отдавна нямам!
 
+
Нямам!
?!
 
😄😄😄
Извинявай, не е смешно, но очаквах момента, в който даже на теб ще ти дойде до гуша. 😉 Бен спря да пише, показателно за плявата. Други - също. А аз няма да се прецакам така друг път. Ако има следващ сезон, първо ще чета темата и според постовете ще натисна дистанционното.
Виж целия пост
# 378
То каста, че е слаб, слаб е, но донякъде оправдавам част от тях, визирам най-вече известните, които са влезнали във формат, в който се е очаквало, че ще има гласуване със смс-и и те и за това в началото пазеха поведение. Повечето. Отделно смятам, че продуцентите са смятали, че в началото сините ще побеждават - по-млади (изключвайки един Светльо) , като цяло в добра физическа форма, съответно все известни ще са номинирани и ще генерират трафик. Да, но криви им излязоха сметките и в движение смениха правилата. То и при сините си пролича, че са се подготвяли за смс-и - примерно Мария как изведнъж започна да опитва да играе и Едис, който се самопредлагаше за номинация, защото се провалял в игрите. Той и после продължи да се дъни, но вече не чухме да иска да е номиниран и тогава започна по-активно да се присламчва към синята коалиция.

Иначе в анкетата гласувах, че не харесвам синята коалиция, но не заради предварителното наговаряне. И миналата година Йо и Бо се бяха надушили предварително и не само те де, но им симпатизирах. Не ги харесвам, защото започнаха прекалено много да си вярват и да показват едно доста надменно отношение.
По втория въпрос - към момента Павел - но ако продължи и той да е толкова на преден план, има шанс да изгърми в даден момент. Ако имах още два гласа щях да ги дам за Едис - също играе не зле, но просто е прекалено явно неговото, което е минус. И учудващо за Мария - също мисля, че добре се ориентира в племената/племето и коалициите.
Виж целия пост
# 379
Защо не симпатизирам на оригиналната коалиция на сините? Защото са ядро отпреди да започне формата, т.е. нещо, което аз не уважавам и няма нищо общо със Сървайвър и защото наглеят и се бият в гърдите колко са велики, докато реално срещу тях няма абсолютно никаква адекватна реакция.
Не съм съгласна. Сините (и то в състав Мария, Цецо и Ермина) са ядро, отпреди да започне формата, точно толкова, колкото Йо и Бо са били ядро, преди да започне формата, със заверата си в самолета. Това да се запознаеш с едни хора по кастинги, да си размените координатите и да си направите общ чат, не прави тези хора твои познати. Не са познати. Просто Сървайвър е започнал за тях седмица или две по-рано. Не е ок и за мен, но очевидно го има във всички сървайвъри и игри на волята в България.
Плюс това не съм ги видяла да "наглеят". Напротив, Снежана и Чефо наглееха и изприказваха сто приказки, колко са велики и как ще вържат всички на фльонга. Онези другите просто си действат. Каквото и да приказвате, фактът, че обработиха 6 /шест!/ нови човека за нула време да гласуват за когото им кажеш, без "враговете" дори да се усетят, си е сървайвърски ход, заслужаващ уважение.

Честит рожден ден на Едис! Малък, коварен тип е. Да видим с какво ще го запомним.
Виж целия пост
# 380
Едно е да се запознаеш в самолета, друго две седмици по-рано след сумати срещи, реални и виртуални.
Само Едис заслужава добри думи ако гледаме само от стратегическа гледна точка.
За мен не са изиграли никого, просто нямат конкуренция, защото другите са глупави и наивни.
Виж целия пост
# 381
Сега виждам анкетата, коалицията на сините не ме дразни, защото от началната им коалиция бяха останали само Ермина и Цецо. Дори Мария бяха готови да махнат още преди размесването, тъй като беше трагична в игрите, Ермина и на съвет го каза, после и не страдаха за нея. Не са ми симпатични обаче Едис и Ермина, освен това предпочитам да е непредвидимо. Исках Едис да ходи на Острова и да им се наруши комфортът, както и да започнат да мислят сами.

Без Благо при червените най-накрая видяхме и останалите как се размърдаха. Не, че Благо е виновен, просто беше скучно за гледане.
Виж целия пост
# 382
Благо се оказа с най много акъл от чалга коалицията.
Те и сумарно не могат да го стигнат.
И сега ще си отпадат един по един.
Като предполгам последна ще е Татянка Joy
Виж целия пост
# 383
Ами такъв ще е Сървайвърът у нас - нито риба, нито рак. Никой няма да е доволен и няма как иначе. Току що прочетох това знаково мнение от официалната група във Фейсбук - едно от мненията с най-много лайкове въобще:

Виж целия пост
# 384
Благо се оказа с най много акъл от чалга коалицията.
Те и сумарно не могат да го стигнат.
И сега ще си отпадат един по един.
Като предполгам последна ще е Татянка Joy
Явно обаче не проявил далновидност да допусне, че може да бъде изгонен толкова рано, за да ги инструктира какво да правят в негово отсъствие.
Виж целия пост
# 385
Ами такъв ще е Сървайвърът у нас - нито риба, нито рак. Никой няма да е доволен и няма как иначе. Току що прочетох това знаково мнение от официалната група във Фейсбук - едно от мненията с най-много лайкове въобще:
Скрит текст:
Някои хора си представят Сървайвър като меле и този, който набие всички е победителя.
Може би грешката е в презентирането му у нас, не се набляга и не се осведомяват зрителите и участниците че става дума за социална игра, а не толкова физическа.
И аз бях в заблуда за целта на играта, преди да се осведомя оттук какъв тип риалити е  Сървайвър. И моята заблуда е масово в хората - не само сред зрителите, но дори и сред участниците.
Виж целия пост
# 386
Цитат
Ами такъв ще е Сървайвърът у нас - нито риба, нито рак. Никой няма да е доволен и няма как иначе. Току що прочетох това знаково мнение от официалната група във Фейсбук - едно от мненията с най-много лайкове въобще:
Скрит текст:
Някои хора си представят Сървайвър като меле и този, който набие всички е победителя.
Може би грешката е в презентирането му у нас, не се набляга и не се осведомяват зрителите и участниците че става дума за социална игра, а не толкова физическа.
И аз бях в заблуда за целта на играта, преди да се осведомя оттук какъв тип риалити е  Сървайвър. И моята заблуда е масово в хората - не само сред зрителите, но дори и сред участниците.
Е, да, но това е вече 7ми сезон на Сървайвър в България.
Който има желание и интерес да следи формата би се запознал по- подробно с него.
А не само да зяпа тв-то и да драска тъпотии из нета...
Виж целия пост
# 387
След седмица 9
 
++
Отдавна нямам!
 
+
Нямам!
?!
...
Толкова съм разочарован от каста!
Точно и ясно, не мога да бъда по-съгласен!
Разочарованието идва от това, че продукцията дава такива златни шансове за интересна игра, но уви...толкова си могат хората вътре - съжалявам
Виж целия пост
# 388
Е, да, но това е вече 7ми сезон на Сървайвър в България.
Който има желание и интерес да следи формата би се запознал по- подробно с него.
А не само да зяпа тв-то и да драска тъпотии из нета...
Aми щом от продукцията разчитат хората сами да се информират, предполагам са наясно и че заради това гледаемостта им е ниска.
Пълна неспособност да си промотират продукта, после "хората" са им виновни.
Виж целия пост
# 389
До сега се възхищавах на Благо , как си води стриктно групата. Вече осъзнавам, че за да се справи с тази задача, са му достатъчни качества, на ниво овчар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия