🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 7 (16.04 - 30.04) 🌴

  • 43 528
  • 890
# 405
Скрит текст:
Не знам какво са имали предвид, но в инстаграм откровено си го хвалят и им харесва, поне това чета от рекламите им за новото видео в канала им.

За съжаление вече не виждам и идол как би обърнал нещо.
Единствения сценарий, който виждам е следния.
Идола се печели от играч извън наглата коалиция
Скрит текст:
(след като лепнаха епитета чалга коалиция, защо пък аз не им казвам 'наглата коалиция'?) и той не казва за него. Мълчи си и си обикаля да търси.
После вече трябва и шанс и много опит обаче. Да разбере някак си кой е най-застрашения и да го спаси и с неговия глас и още един, два да изненада наглата коалиция. Ама това може да мине само ако усети или знае за кого ще гласуват отритнатите. Ако е някой от тях ще знае де, но не трябва да казва за идола, тъй като все някой се издава.
Но и този сценарий е почти невъзможен, защото младите ще сплитват на всеки съвет ако идола не е в тях.
Те са твърдо ядро от 5 човека към което влизат поне още 4, 5 яко заблудени човека. Така че дори и тази тактика не виждам как би сработила.
Трябва всички извън тази коалиция да се обединят в една нова и твърда такава, въпросът е защо не го осъзнават?
Няма такъв. Снежана, и /евентуално Чефо/. Всички останали са една коалиция, вече. Дори Тино, който гласува за Иван, явно им е “вързал“. Вече си мисля, че това е станало.
За мен както писах единствения вариант е Снежана взима имунитет и намира идол. Дава го на Чефо, и така все някой /Братовчеда /знам, че е брат/ или Дани/ горят. Но това трябва да се повтаря всеки път, а е малко вероятно, Павел се бори за тоя имунитет като вълк единак.
С оглед видяно до момента просто не виждам как някой ще повярва на Снежана или Чефо за коалиция срещу воините. За мен е невъзможно.
Виж целия пост
# 406
Опит за прогноза на хода на отпадналите в следващите 5 съвета.
1. Снежана 2. Булкин 3. Тино 4. Светльо 5. Чефо
Виж целия пост
# 407
Е нали Булкин всички го обичат, много напред си го сложила. Чефо е преди него, а вероятно и Светльо.
Виж целия пост
# 408
Не мисля, че много го обичат Булкин, той щеше да си ходи, ако Снежана не беше започнала опита за обръщане. Не го искат и защото е силен на игрите. В битка с Благо, имат шанс един от двамата най-силни физически да отпадне.

Аз залагам Снежана, Чефо, Булкин.
Виж целия пост
# 409
На мен фаворит ми е Тино. Искам той да спечели.

И на мен, обаче изпитвам съмнение, че ще спечели.

Аз пък мисля,  че шанса да спечели е много голям. Турците показаха,  че са гъвкави и правят всичко за да не разочароват зрителите. Колко му е да направят така,  че всенародният любимец да спечели:)
Виж целия пост
# 410
Снежана и Стефан са чули-недочули, че за Сървайвър не трябват само мускули и бързи крака, а от значение е социалната игра. И са си казали "Тези лапета ще ги пръснем!"
Е, ще ги пръснат, но си мислят, че като им кажат "Иване, вземи се стегни!", Иван ще му е признателен до гроб за този ценен съвет! И ще гласува така, че на Чефо да му е удобно.
Виж целия пост
# 411
В случая обаче на Иван наистина му беше по-удобно предложеното от Снежана. Благо също се учуди защо са се отказали.  Сега беше моментът да обърнат сините и да е в по-добра позиция. Нямат такт обаче Снежана и Чефо и беше обречено.
Виж целия пост
# 412
Имам чувство,че на Снежана й плащат,за да е толкова неприятна за общуване.
Иска да се коалира с хора,а им крещи и ги обижда.Иска напред в играта,а така си плете кошницата,че никой да не иска да играе с нея,защото е персона нон грата.
Преглътни си характера поне за седмица,играй го лицемерно(не е като да не може,нали е актриса),направи 2-3 комплимента и веднага ще ти се вържат.
Аз например веднага бих таргетирала Татяна като лесна за манипулации.Сега и Благо като го няма да й дава акъл...А тя пак за единия ориз се изпокара с нея.. Rolling Eyes

Снежана играе Сървайвър точно така,както НЕ трябва да се играе - с конфликти.
Това е игра и за да спечелиш,ще се наложи да играеш и против собствените принципи. Как тези българи не го разбраха..
Виж целия пост
# 413
На Снежана ако и плащаха нямаше да играе анти Сървайвър.
Виж целия пост
# 414
Само, че Снежана продължава да е в играта. Даже и на остров не е ходила. Около нея капят.
Виж целия пост
# 415
Ако някой се чуди чий е първият глас за Мария-аз гласувах.
Мисля, че тя най- хитро си води играта до момента: не се напрягаше/дали толкова си може🤨/ на общите игри, а спечели спокойно няколко за личен имунитет. Интегрира се ори чалгата, дори  конфликта със Светльо преглътна. Сега се завръща към сините тихо, без да гири мостове с Татяна и ко, макар че Снежа опита да я включи в конфликта за готвенето.
Изобщо не харесвам Мария, прилича ми на човече Мишелин и като физика, и като поведение- ако я боцнеш, ще се разтече нещо лигаво, но е факт че остана и ще остане още в играта, за сметка на такива комети като Божана, Георги, Ермина и дори Станилия.

Втори Георги Кехайов.
Виж целия пост
# 416
Само, че Снежана продължава да е в играта. Даже и на остров не е ходила. Около нея капят.

Е, освен Снежана, и Мария, и Татяна са в играта. То е логично по-страшничките да ходят на острова. Снежана, ако нямаше толкова голяма уста, можеше и номинация да не е видяла. Мария, където я сложат, с тези играе. Войн с Войните, Червена с Червените, сега синя със сините... Послушно дете! Може и да не види остров на отшелник.
Виж целия пост
# 417
Имам чувство,че на Снежана й плащат,за да е толкова неприятна за общуване.
Иска да се коалира с хора,а им крещи и ги обижда.Иска напред в играта,а така си плете кошницата,че никой да не иска да играе с нея,защото е персона нон грата.
Преглътни си характера поне за седмица,играй го лицемерно(не е като да не може,нали е актриса),направи 2-3 комплимента и веднага ще ти се вържат.
Аз например веднага бих таргетирала Татяна като лесна за манипулации.Сега и Благо като го няма да й дава акъл...А тя пак за единия ориз се изпокара с нея.. Rolling Eyes

Снежана играе Сървайвър точно така,както НЕ трябва да се играе - с конфликти.
Това е игра и за да спечелиш,ще се наложи да играеш и против собствените принципи. Как тези българи не го разбраха..
+++ Само с едно не съм съгласна. Не й плащат, идва й отвътре! Nerd

п.п. Гледай седмицата с нейно участие в Черешката!Красота! Innocent
Виж целия пост
# 418
ET phone home!

Виж целия пост
# 419
Здравейте, сървайвъри. Може ли да ми помогнете с това да намеря сезоните 1 и 2 на българския Сървайвър? Ще съм Ви изключително благодарен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия