🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 7 (16.04 - 30.04) 🌴

  • 43 528
  • 890
# 420
Здравейте, сървайвъри. Може ли да ми помогнете с това да намеря сезоните 1 и 2 на българския Сървайвър? Ще съм Ви изключително благодарен.
Единствения начин е някой да влезне в контакт с БТВ и евентуално те ако искат да предоставят кадрите (ако въобще ги имат)
Виж целия пост
# 421
Здравейте, сървайвъри. Може ли да ми помогнете с това да намеря сезоните 1 и 2 на българския Сървайвър? Ще съм Ви изключително благодарен.
Единствения начин е някой да влезне в контакт с БТВ и евентуално те ако искат да предоставят кадрите (ако въобще ги имат)
А някъде по пиратски сайтове дали ги няма?
Виж целия пост
# 422
Ауткаста с обзора на изминалата седмица. 🙂

Виж целия пост
# 423
Ако трябва да съм честен и да го пропуснат първи сезон на Сървайвър България желаещите няма да загубят много. От чисто стратегическа гледна точка, толкова елементарен беше, че наистина не си заслужава да се гледа. Имаше коалиция, нещо подобно на тази на Благо и те изринаха почти всички до финала. Буквално елиминираха цялото противниково племе и започнаха да си се гонят един друг в края на формата.
Виж целия пост
# 424
Ако трябва да съм честен и да го пропуснат първи сезон на Сървайвър България желаещите няма да загубят много. От чисто стратегическа гледна точка, толкова елементарен беше, че наистина не си заслужава да се гледа. Имаше коалиция, нещо подобно на тази на Благо и те изринаха почти всички до финала. Буквално елиминираха цялото противниково племе и започнаха да си се гонят един друг в края на формата.
Така е, ама аз бих го гледала все пак. Това ми беше първият досег с романтиката на Сървайвър и много му се радвах. Спомням си как подкрепях Ахмед срещу нападките, че бил хитла лисица и играел вероломно! Laughing
Сякаш останалите от коалицията, дето си мълчаха, имаха по-малка роля.
Май и след толкова много години не сме дръпнали много в критериите на публиката.
Виж целия пост
# 425
Аз пък хич не го харесвах този Ахмед, но вече почти нищо не помня от този сезон. 😆
Виж целия пост
# 426
Изумена съм как помните такива подробности толкова години 😆
От този сезон помня само Семра, тъй като работихме заедно за кратко с нея и все я молих да ми разказва за там, и ми беше супер интересно. Може би и и заради нея се запалих толкова по формата. И все още ми е във френдлиста във ФБ, живее в чужбина и има две малки момченца, изглежда щастлива.
Виж целия пост
# 427
Сезон 1 няма как и да помня, не го гледах.
Но 2 да.
Бъч, Джина Стоева, Бърканичков и т.н.
Дренски Heart
Виж целия пост
# 428
Бърканичков беше в четвърти сезон. И в пети, разбира се, където се роди култовото "и така нататъка".
Виж целия пост
# 429
Може, объркала съм се.
А "така нататъка" Joy кой не го помни
Виж целия пост
# 430
Малко извън драмите последните дни да пиша за един битовизъм, който ме шокира всеки път щом го видя.
Тия хора вече два месеца се не научиха как се ядат кокоси?! Scream
Не спира да ме изумява и фрапира факта, че ядат копрата заедно с кафявата кора.
Кокосът след, като се счупи черупката му остава бялата копра обвита с твърда кафява кора, която е доста груба и дразни лигавицата на стомаха и червата. Що за невежество, а и мазохизъм да  ядат необелана копрата. Все едно да ядеш слънчогледа с люспите, дори и по-зле, защото кората при кокоса е много твърда.
Как пък от двайсет души никой не е ял кокос и не знае как се консумира?! Поне кокосови стърготини са виждали и знаят, че са бели без кафяви остатъци от обвивката.
Те затова се оплакват, че ги дразни кокоса, не защото го консумират често, а защото го ядат с кафявата кора.
Виж целия пост
# 431
Аз в момента започнах да гледам сезон 3. Коренна разлика от тогава до сега. Просто деградация. Във водещ, в представяне, в участници и др. Сегашните си лежат по цял и нехаят за нищо. Не ги дадоха нито да строят, нито да стоят гладни(все се редуват за ядене), условията на климата за коренно различни от тези на Панама, където да не кажа всеки ден ги вали и влагата е в пъти по непоносима спрямо тази на Доминикана. Сега буквално са в Рая. Щеше ми се да ги видя на други, доста по-сурови условия. И хората там имат хъс за игра. Е, не всички, но все пак. В тези едвам има някой на който да му личи. Една Снежана и Божана показаха най-много хъс за игра. Останалите нямат. Павел и Цецо само по време на дадена битка показват, че имат желание за игра. През останалото време не ги дават.
Липсва ми блясъка на предаването(в преносен смисъл, защото сега си имаме все пак звезди в сезона).
Пиша го това, понеже все сравняваме американски и други сезони, но е факт, че и ние сме имали силни сезони с най-неочакваните победители. И само още едно-коренна разлика в държанието на Жени в Острова на перлите и Игри на волята. Сега е много по-обиграна, нахална, манипулативна и какво ли още не, докато там е все още "зелена" и неопитна. Промяната при нея си пролича още в сезона на Ваня, когато най-неочаквано и в най-подходящия момент спечели видеоразговор с близък и тогава го надъха толкова, че да спечели сезона и да излезе чист от играта.
И още нещо-понеже се коментира, че са се познавали и са направили коалиции, в 3 сезон пътуват заедно, отсядат в хотел, обядват/вечерят заедно, отвличат ги, като това си е доста време, за да се сприятелиш с някого и ако си достатъчно хитър да знаеш как да играете играта. Т.е. те прекарват около 3 дни заедно преди да започне реално сезона.
Виж целия пост
# 432
Татяна и Благо да не са си правили блефаропластика и повдигане на вежди? Клепачите им винаги (особено тези на Татяна) изглеждат като възпалени, а веждите много неестествено вдигнати и не мисля, че специално на Татяна са само от лошия микроблейдинг. Хич няма да ме учуди за Благо да си е правил.
Виж целия пост
# 433
Със сигурност нещо е пипал там, защото преди 7-8 месеца изведнъж стана по-различен в лицето и в погледа. Готвили са се с Татяна за камера сървайвър.... Grinning Като чета коментара на Anichka ми става носталгично за предните сезони и участници, когато наистина имаше хъс и желание за победа и оцеляване, а сега събраха едни кифли - женски и мъжки, и гледаме пародия.
Виж целия пост
# 434
Татяна и Благо да не са си правили блефаропластика и повдигане на вежди? Клепачите им винаги (особено тези на Татяна) изглеждат като възпалени, а веждите много неестествено вдигнати и не мисля, че специално на Татяна са само от лошия микроблейдинг. Хич няма да ме учуди за Благо да си е правил.

Може с мезоконци да са изтеглени. Татяна е с изключително лош микроблейдинг. Приличат на част татуиран китайски йероглиф.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия