ОКТОМВРИйче мъничко в коремчето расте, очакваме пола да се разбере 💓👶💙"

  • 54 109
  • 729
# 285
Втората фетална морфология кога се прави, в коя гестационна ? Може ли да се разбере на този преглед дали бебето има вродени аномалии, или само с бхс?
Виж целия пост
# 286
https://bg-mam.ma/p/1544708/46335722
Виж целия пост
# 287
Здравейте, момичета.
Някой ще ходи ли на втора ФМ при Марков?
Мисля другата седмица да звънна да запазя час, 20г.с. се падам в началото на юли и се надявам да не е рано, да не е късно. .. Нямам престава в момента колко по-рано се записват часове.
Виж целия пост
# 288
Здравейте, момичета.
Някой ще ходи ли на втора ФМ при Марков?
Мисля другата седмица да звънна да запазя час, 20г.с. се падам в началото на юли и се надявам да не е рано, да не е късно. .. Нямам престава в момента колко по-рано се записват часове.



Аз си записах час понеделника за 29ти май. Според мен месец и половина -два е добър момент за записване на час. Ако е твърде рано ще кажат. Във всеки случай по-добре рано отколкото да няма часове.
Виж целия пост
# 289
Здравейте, момичета.
Някой ще ходи ли на втора ФМ при Марков?
Мисля другата седмица да звънна да запазя час, 20г.с. се падам в началото на юли и се надявам да не е рано, да не е късно. .. Нямам престава в момента колко по-рано се записват часове.



Аз си записах час понеделника за 29ти май. Според мен месец и половина -два е добър момент за записване на час. Ако е твърде рано ще кажат. Във всеки случай по-добре рано отколкото да няма часове.
Ти при Марков ли ще ходиш?
Виж целия пост
# 290
Здравейте, момичета.
Някой ще ходи ли на втора ФМ при Марков?
Мисля другата седмица да звънна да запазя час, 20г.с. се падам в началото на юли и се надявам да не е рано, да не е късно. .. Нямам престава в момента колко по-рано се записват часове.



Аз си записах час понеделника за 29ти май. Според мен месец и половина -два е добър момент за записване на час. Ако е твърде рано ще кажат. Във всеки случай по-добре рано отколкото да няма часове.
Ти при Марков ли ще ходиш?


Да, при него записах час. Това ще ми е втора морфология. Когато се обадих да запиша за първата ми казаха, че той прави само за 2-ра и 3-та морфология.
Виж целия пост
# 291
Момичета, някоя има ли болки в кръста? Ох от 2 дни една стягаща гадна болка, не по цял ден, но доста често. Чудя се нормално ли е или нещо от леглото в болницата... Бях 2 дни, махнаха ми полипа. Чакам сега да видя какво ще става, има  едно слузесто течение жълтеникво Sad
Виж целия пост
# 292
Момичета, някоя има ли болки в кръста? Ох от 2 дни една стягаща гадна болка, не по цял ден, но доста често. Чудя се нормално ли е или нещо от леглото в болницата... Бях 2 дни, махнаха ми полипа. Чакам сега да видя какво ще става, има  едно слузесто течение жълтеникво Sad
Здравей!
Браво за полипа. Аз болки в кръста нямам, но това жълтеникаво слузесто течение ми се появява от време на време сутрин. Аз го свързвам точно с полипа. Казала съм на АГ, не го отчете като проблем. По скоро е като секрет и ти на тоалетната хартия го виждах. Напоследък тъпия полип на мен не ми е създавал ядове. Няма го кафявото зацапване, и жълтата слуз не съм я виждала скоро.
Виж целия пост
# 293
Момичета, някоя има ли болки в кръста? Ох от 2 дни една стягаща гадна болка, не по цял ден, но доста често. Чудя се нормално ли е или нещо от леглото в болницата... Бях 2 дни, махнаха ми полипа. Чакам сега да видя какво ще става, има  едно слузесто течение жълтеникво Sad
Здравей!
Браво за полипа. Аз болки в кръста нямам, но това жълтеникаво слузесто течение ми се появява от време на време сутрин. Аз го свързвам точно с полипа. Казала съм на АГ, не го отчете като проблем. По скоро е като секрет и ти на тоалетната хартия го виждах. Напоследък тъпия полип на мен не ми е създавал ядове. Няма го кафявото зацапване, и жълтата слуз не съм я виждала скоро.
Браво. Дано е приключило и не го видиш вече. ❤
Виж целия пост
# 294
Хелоууу момичета.Как сте ? ☺️
Аз тази седмица се чувствам чудесно.Всички неразположения, болки, спазми, констипация и прочие изчезнаха..За сметка на това от време на време получавам някакви болки, наподобяващи щипене все едно химическо изгаряне в зърната...Много неприятно 😫
Ама ако е само това за сега, ще го преживея 😁
Вчера се снабдих с два клина за бременни, въпреки, че дадох над 70 лв за тях поне знам, че са качествени и от бг производител и жената ме убеди, че са почти вечни 😁 А и след раждането мога да занеса единия (с широк колан) да ми го свият и да го използвам за прибиране на корема...Ама да стигнем до там живот и здраве 🙏🍀
Пожелавам ви прекрасен остатък от уикенда и почивайте активно, аз това правя, защото през седмицата ми идва малко на нагорнище 🤗💐
Виж целия пост
# 295
Здравейте и от мен.
Мен от вчера следобед ме мъчи едно главоболие, което изобщо не минава. Мислих, че ще мине като се наспя, но уви 💁♀.
Хубав ден и от мен 🍀
Виж целия пост
# 296
Момичета, някоя има ли болки в кръста? Ох от 2 дни една стягаща гадна болка, не по цял ден, но доста често. Чудя се нормално ли е или нещо от леглото в болницата... Бях 2 дни, махнаха ми полипа. Чакам сега да видя какво ще става, има  едно слузесто течение жълтеникво Sad


Аз също имам проблем с кръста, чак не мога да се движа нормално, стоя си само вкъщи.
Боли ме от ляво и отпред на свивката на крака до интимната зона. И се чудя дали е от бременността?
Виж целия пост
# 297
Здравейте момичета,
Как сте в този майски ден Grinning
Болките сси от бременността, притиска, натиск, вътрешностите си сменят мястото, смачкват се нагоре, доста промени се случват за кратко време и няма как да е без болежки. Мен снощи ме болят седалищен нерв, от кръста та чак до петата. Днес съм по-добре. Като цяло тази неделя се чувствах човек, въпреки, че чистих доста и се понатоварих. Нямам търпение за прегледа в сряда. Следващата седмица мисля да запазя и час за ФМ, въпреки че имам още 5 седмици до тогава. Но по-добре от рано.
Някой друг има ли още проблем с кафето? Опитвам се втора седмица да пия по едно нормално кафе с мляко следобед, но вкусът си е все така неприятен. Поне вече мога да отпивам по малко, защото не ми става лошо, но не е това, което беше... След предната бременност спрях да мога да пия чисто кафе, започнах да пия кафе само с мляко и сега де чудя, ако след тази бременност и него не мога да пия... Какво ще правя?!
Не искам да карам на 3 в 1 JoyJoyJoy
Хубав ден момичета!
Виж целия пост
# 298
Здравейте, каним се да излезем малко на въздух, преди да е заваляло, нямам търпение да стане топличко, това време ме подтиска 😅.
Разбрахме пола на бебчето, ще чакаме момченце🥰, не знам защо сякаш го усещах, че ще е момче💙, не се изненадах 😅
Чакам с нетърпение следващия ми преглед.
Пожелавам ви хубав ден!🥰🥰🥰
Виж целия пост
# 299
Здравейте Blush
Честито момченце на Луиза.
Ние ще разберем пола в четвъртък. Нямам търпение. Дано само не се крие бебчето.
В началото имах силно предчувствие за момче, но последния месец все за момиченце си мисля и розовко ми е в главата  Grinning

Чудя се до колко е нормално в начало 16 г.с да нямам още добре изразен корем. Сутрин особено няма начин да се види каквото и да е. През деня вече се поиздува като съм яла и пила. На по тази причина още си спя и по корем, а ми се иска да свикна вече да съм на една страна.

Най-вече ме мъчи болка сутрин в бъбреците. Особено ако не съм се събуждала за тоалетна и мехурът ми е пълен. Но дори и на празен мехур ме болят и ми е дискомфортно. До час след ставане минава, но е неприятно и не знам да се притеснявам ли. Пия поне по 1.5 л вода на ден. Понякога стигам и до 2 л. Нещо дали се взима допълнително за улесняване работата на бъбреците при по-голямо натоварване? До сега не съм имала проблеми с тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия