Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 10

  • 29 976
  • 741
# 690
Оо не,  нито при Озан, нито при Джанер...Не я искам, да ходи на друго място. Neutral Face
Виж целия пост
# 691
Искаш, не искаш няма кой да ни пита. Laughing

Дидке, всичко хубаво, но Ферит жена няма да удари. Нищо, че онази му се зъби и го напусна, заради това.
Виж целия пост
# 692
Йок артък, Диди.Не е правилно да се удрят жени!Вярно сериал е, но все пак хиляди гледат и ще вземат да си кажат щом Ферит Корхан го търпят, що и мен да не търпят.
Има си други начини да я изгони и разкара.
Виж целия пост
# 693
Йок артък, Диди.Не е правилно да се удрят жени!Вярно сериал е, но все пак хиляди гледат и ще вземат да си кажат щом Ферит Корхан го търпят, що и мен да не търпят.
Има си други начини да я изгони и разкара.

Аз не искам шамара просто позорното изгонване от вилата...
Виж целия пост
# 694
Йок артък, Диди.Не е правилно да се удрят жени!Вярно сериал е, но все пак хиляди гледат и ще вземат да си кажат щом Ферит Корхан го търпят, що и мен да не търпят.
Има си други начини да я изгони и разкара.

Аз не искам шамара просто позорното изгонване от вилата...
Ойле, ойле тогава...Макар, че бях в отбора на Йешимката, заслужи си го... Бая магарии направи....Ето пример, за актриса която беше втора  цигулка, но отвя  двете баш главни...
Виж целия пост
# 695


Ех че хубава снимка...

1 млн

Виж целия пост
# 696
Умирам от смях с рускините. Турските фен профили са във война, едните са с хаштаг да спират сериала, другите ние сме с вас.
Акаунта, който даваше верни спойлери е споделил, че до края на сезона СейФер йок, нови интриги ще се забъркат, но старите няма да излязат наяве.
Призовават за реакция срещу сценариста и продуцентите. Комантарите къртят: Кого да тагнем? Нато? Руската армия? Та срещу тази метреса и Путин е безсилен! Joy

Виж целия пост
# 697
За два епизода да има Сейфер и филма ще свърши. Може да изкараме едно дизи колкото Кара севда.
Виж целия пост
# 698
Нали брата на Къванч бил мениджър на тази бездарната😒
После що я подбутват👿
И Сейран и Ферит имат вина за сегашното положение.
Виж целия пост
# 699
Ще се прежаля някак мен не ми пречи мисля че мога да изтърпя всичко....



Виж целия пост
# 700
Морнинг Coffee

Виж целия пост
# 701
Нали брата на Къванч бил мениджър на тази бездарната😒

Наистина ли той й е продуцент? Нямах представа

Спокойно Сейфер щяло да има. Така казва режисьорката. Щом и тя се включва, значи работата не върви на добре и те го усещат. Феновете яко се издазниха.



Какво означава, че няма СейФер? Не вярвайте на тези, които разпространяват това.

Приятно гледане довечера Simple Smile
Виж целия пост
# 702
За първи път е петък и аз не очаквам серията с трепет. Дано ме опровергаят и да нямаме СейФер последните 5 сек.

едит: чакахме Сейфер 29 епизод, после спойлерите казаха 30 епизод, сега  (гледам) пишете 31 епизод. Smirk
Виж целия пост
# 703

едит: чакахме Сейфер 29 епизод, после спойлерите казаха 30 епизод, сега  (гледам) пишете 31 епизод. Smirk
Според мен, ще има, просто не знаят точно кога. Реално историята е за СейФер, губи се смисъла на самия сериал иначе.
Виж целия пост
# 704
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия