Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 4

  • 36 599
  • 855
# 435
Фънки - Христо бил, като Конан Варварина в рокля JoyJoyJoyJoy
Виж целия пост
# 436
Чак ми е жал за Христо П.... Явно е трябвало да бъде смешен образ, както Геро като Бритни, ама си беше мъка за гледане
(както и Геро тогава)
Виж целия пост
# 437
То няма начин да се получи, ама и той поне да я беше изпял... Знае, че няма да стане и не си даде зор грам.
Виж целия пост
# 438
Уффф... Бионсе пък толкова ли няма някоя по-сносна песен!?
Виж целия пост
# 439
Ами той Христо си каза, че не може да танцува и пее едновременно, та нито едното не се получи, ама това за Конан Варварина Joy Joy

Сега ще спечели Тома Grinning
Виж целия пост
# 440
Сега като се извие едно хоро с Тома и като се развее българското знаме...
Виж целия пост
# 441


Виж целия пост
# 442
Тома е, като класен ръководител на абитуриентски бал 🤣🤣
Виж целия пост
# 443
Е, Тома супер имитация прави!
Виж целия пост
# 444
Добре му се получава на Тома!😂
Виж целия пост
# 445
Томата е сполучлив
Виж целия пост
# 446
Много добре е Томата...евала
Виж целия пост
# 447
Ами ето човека се старае, нищо общо с неговият тембър. Браво.
Виж целия пост
# 448
Тома е, като класен ръководител на абитуриентски бал 🤣🤣

Според мен се справя добре.
Особено на фона на останалите.
Никога не съм била така облечена на бал Wink
Виж целия пост
# 449
Браво на Тома! Справил се е чудесно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия