Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 4

  • 36 598
  • 855
# 450
Тома ме изненада. Браво на него!
Тома, или Керана е въпросът.
Виж целия пост
# 451
И на моята сватба се въртя бялата роза. Супер е Томата.
Виж целия пост
# 452
Тома ще е.
Виж целия пост
# 453
Горкият Христо Петков
Виж целия пост
# 454
Още съм на оценяването на Христо Петков, но точно се замислих, че независимо от женския образ, който се падна на Тома, със сигурност ще го изстреля на върха днес.
Виж целия пост
# 455
Ето я конкуренцията на Владо - Тома беше страхотен. Жестока имитация. Малко във втората част на песента не му достигна въздух, обаче се справи страхотно. Браво! Голяма борба ще има за първото място тази вечер между двамата според мен.
Виж целия пост
# 456
Много ми хареса Тома, много!
Виж целия пост
# 457
Браво на Тома!
Подходи сериозно и се получи много добра имитация!
Виж целия пост
# 458
Виж целия пост
# 459
Охх, Асен! 😬 Пък Хилда много замаза! 😅
Виж целия пост
# 460
Голям Тома! Не съм се и съмнявала!
Виж целия пост
# 461
Страхотен Тома. Добър подход към първообраза. И страхотна Славка, за разлика от звездното нещо с очилцата.
Виж целия пост
# 462
Тома трябва да направи един Джъстин Тимбърлейк
Виж целия пост
# 463
Очарована съм от Тома🤗
Виж целия пост
# 464
Тома и на мен ми хареса много.Има чувство за хумор- пее каквото му наредят без проблем Sweat Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия