Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 69 490
  • 976
# 255
Момичета, новите заповеди с обновената сума ли са ? от 6000 лв
Виж целия пост
# 256
Момичета, новите заповеди с обновената сума ли са ? от 6000 лв
моята не е
Виж целия пост
# 257
Здравейте,
аз съм сама жена с НЯР на 38г., опитвам се да забременея чрез инвитро с донорска сперма и мои яйцеклетки. Имам един неуспешен опит зад гърба си и сега събирам яйцеклетки на ЕЦ. Имам ли право на някакво финансиране от ЦАР? На сайта им не се споменава моят случай, но срещнах по форумите жени, които твърдят, че са получили такава помощ. Благодаря!
Виж целия пост
# 258
Едно от основните изисквания при кандидатстване за финансиране от ЦАР е стойността на АМХ да е над 0.5ng/ml. Тъй като споменавате, че сте с намален яйчников резерв, това е първото нещо което трябва да проверите. Ако Вашата стойност е по-висока, може да кандидатствате, но не съм сигурна за частта с донорския материал, мисля че може да кандидатствате, но със сигурност Вие си покривате стойността на донорския материал, защото в ЦАР ясно е посочено какво точно се финансира и сумата покрива само конкретни дейности, които може да видите на сайта. Отделно от това в частта на сайта какво НЕ финансира фонда е включено овоцитна донация и ембриодонация. Така или иначе най-сигурният вариант е да попитате в болницата в която правите опитите или директно ЦАР. Всяка една репродуктивна клиника има информация за това.
Виж целия пост
# 259
нашата следваща заповед е за финансиране на ЕЦ, ние кандидатстваме с тубарен фактор и амх 0,51
Виж целия пост
# 260
Момичета, когато е на ЕЦ покриват ли се всички пункиции докато събирате Я ?
Виж целия пост
# 261
Момичета, когато е на ЕЦ покриват ли се всички пункиции докато събирате Я ?

доколкото разбрах да, 4 пункции
Виж целия пост
# 262
Здравейте,
аз съм сама жена с НЯР на 38г., опитвам се да забременея чрез инвитро с донорска сперма и мои яйцеклетки. Имам един неуспешен опит зад гърба си и сега събирам яйцеклетки на ЕЦ. Имам ли право на някакво финансиране от ЦАР? На сайта им не се споменава моят случай, но срещнах по форумите жени, които твърдят, че са получили такава помощ. Благодаря!

Здравейте,
можете да кандидаствате с 4 инсеминации, или 2 инсе+2 инвитро и АМХ +0,5.
До 43г. навършени ще имате 4 опита на естествен цикъл- така, че помислете и не се бавете.

Успех!
Виж целия пост
# 263
Момичета някой получава ли издадена заповед от последното заседание и кой номер сте? Пише че крайният срок за получаване е днес аз още нямам нищо .
моят е 70332
Виж целия пост
# 264
Здравей, аз съм 70536 и днес видях в Еконт, че е получена пратка за изпращане до мен. До 2-3 дни сигурно ще ги получим Simple Smile

Момичета някой получава ли издадена заповед от последното заседание и кой номер сте? Пише че крайният срок за получаване е днес аз още нямам нищо .
моят е 70332
Виж целия пост
# 265
Момичета, новите заповеди с обновената сума ли са ? от 6000 лв


А всъщност по наредба от кога финансирането се променя от 5000+500 на 6000+500? Никъде не мога да намеря информация кога влиза в сила Confused
Виж целия пост
# 266
Момичета, новите заповеди с обновената сума ли са ? от 6000 лв


А всъщност по наредба от кога финансирането се променя от 5000+500 на 6000+500? Никъде не мога да намеря информация кога влиза в сила Confused


какво се има предвид 6000 + 500 ? Тези 500 за какво ?
Виж целия пост
# 267
+500 са за замразен трансфер
Виж целия пост
# 268
Здравейте,да сте пили добавки за увеличаване на АМХ за да кандидатствате по фонда и какви ако някой е пил
Виж целия пост
# 269
Здравейте,да сте пили добавки за увеличаване на АМХ за да кандидатствате по фонда и какви ако някой е пил

най-вече витамин Д3+К2. Аз взимах по 5000UI на Now foods. От 0,48 стана 0,78. Вдигна се някъде след 2 месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия