Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 69 488
  • 976
# 720
Здравейте. Дали някой е наясно може ли да се смени заповед, вече издадена, за естествен цикъл, на заповед със стимулация? Сменяме клиниката, но в другата не искат на естествен? Не сме започвали с тази на естествен?
Виж целия пост
# 721
Здравейте! Някой знае ли какъв е срокът за подаване на документи за удължаване на заповед за ин витро? Нашата изтече преди седмица поради екстремни обстоятелства, но не знам колко време имам да отида да подам нови. Освен това - нужни ли са отново някакви изследвания?
Виж целия пост
# 722
Здравейте. Дали някой е наясно може ли да се смени заповед, вече издадена, за естествен цикъл, на заповед със стимулация? Сменяме клиниката, но в другата не искат на естествен? Не сме започвали с тази на естествен?
Аз съм сменяла, само че в обратния цикъл от стимулиран на естествен, просто от клиниката в която сте попълвате молба за промяна , изпраща се, чакате следващото заседание и готово. Срокът, обаче не се променя, т.е. срокът е до края на първата заповед издадена!
Виж целия пост
# 723
Здравейте, на 18юни от клиниката ми дадоха вх.номер, като на следващия ден получих обаждане от ЦАР за малка липса в документите, които изпратих по пощата. От тогава при опит за проверка на статус излиза "няма намерени резултати". Не трябва ли да изписва "прието заявление"?
Виж целия пост
# 724
Здравейте, на 18юни от клиниката ми дадоха вх.номер, като на следващия ден получих обаждане от ЦАР за малка липса в документите, които изпратих по пощата. От тогава при опит за проверка на статус излиза "няма намерени резултати". Не трябва ли да изписва "прието заявление"?

Зависи кога е обновен сайтът. Обикновено пише, че информацията е актуална към еди-коя-си дата и заявленията, подадени след тази дата са със статус "прието заявление". На следващото обновяване ще ви излезе.
Виж целия пост
# 725
Здравейте момичета проверих във сайта на ЦАР че статуса ми е сменен със “прието заявление” това значи ли че сме одобрени кандидатстваме със мъжки фактор.
Виж целия пост
# 726
Това означава, че документите са ви обработени. Ако сте одобрени ще излезе статус <издадена заповед>. Успех!
Виж целия пост
# 727
Това означава, че документите са ви обработени. Ако сте одобрени ще излезе статус <издадена заповед>. Успех!
Благодаря а дали знаете до колко време излиза заповетта?
Виж целия пост
# 728
Веднъж в месеца са заседанията, горе долу средата на месеца. Предполагам след 15.07-16.07, може да очаквате заповед, ако сте одобрени.
Виж целия пост
# 729
Здравейте! Искам да питам нещо, което сигурно е дискутирано вече, но не го намирам. Възможно ли е след като имам 2 опита по фонда и сега подадох за прехвърляне в друга клиника да не не одобрят? Мисля, че на епикризата от старата клиника имаше грешен месец и после като са обработвали документите в новата клиника са сложили грешния месец. Но го забелязах тези дни като разглеждах епикризата. Тогава бързам, за да хване срока за разглеждане този месец и не бях прочела.
Виж целия пост
# 730
Здравейте,
ние днес подадохме документи и казаха, да чакаме заседанието през м. Август. Надявам се тази информация да е полезна.
Виж целия пост
# 731
Здравейте! Бихте ли казали дали вие лично сте си подали документите или го е направила клиниката, към която сте се насочили? Също така, до колко време получихте входящият номер?
Виж целия пост
# 732
Аз съм в Щерев. Лично си пратих документите, лично си ги получих. Няколко дни, след като ги пратих, писах имейл и ми дадоха входящ номер.
Виж целия пост
# 733
Н.В. клиниката ми ги подготви и си ги подадох чрез куриери. Първият и последният път ми писаха имейл с входящ номер, а вторият се обадих на следващият ден да ми го продиктуват. Като ме одобриха ми пратиха документа по куриер. Сега чакам за трети опит.
Виж целия пост
# 734
Н.В. клиниката ми ги подготви и си ги подадох чрез куриери. Първият и последният път ми писаха имейл с входящ номер, а вторият се обадих на следващият ден да ми го продиктуват. Като ме одобриха ми пратиха документа по куриер. Сега чакам за трети опит.
      [/i][/url]
      А колко време чакахте за удобрение?
      Виж целия пост

      Започнете да пишете...

      Страница 1 от 1

      Общи условия