Сполучливи имитации на маркови парфюми - 50

  • 76 960
  • 739
# 510
Iv-vel, Angel Nova е малинов. Много силен и траен на Заг, вчера в жегите цял ден го усещам и по едно време направо ми призля от него. За мен е хубав, но вече в жега не бих го носила.
Виж целия пост
# 511
Здравейте!
Следя темата от много време и се надявам да ми отговорите на въпроса. Simple Smile
Знаете ли дали Мартинез ще имат ново зареждане на 304 Baccarat rouge, тъй като от известно време е изчерпан, а ми е любим?
Забелязала съм, че не попълват повече изчерпани парфюми при тях (в магазина в Русе и на сайта).
Виж целия пост
# 512
Има ли някой, който да има лоши отзиви от DIVAIN. Да не му е харесал някой аромат или да не са го докарали хич като оригинала?
Виж целия пост
# 513
до колкото познавам оригиналите - всичко е било наред
Виж целия пост
# 514
DIVAIN като близост с аромата ги докарват то откъм трайност куцат.
Виж целия пост
# 515
Здравейте!
Следя темата от много време и се надявам да ми отговорите на въпроса. Simple Smile
Знаете ли дали Мартинез ще имат ново зареждане на 304 Baccarat rouge, тъй като от известно време е изчерпан, а ми е любим?
Забелязала съм, че не попълват повече изчерпани парфюми при тях (в магазина в Русе и на сайта).
И аз съм със същото наблюдение, че не подновяват изчепрани наличности.
Бях във фабриката им по работа преди около 3 години и се срещнах със собственика им. Той твърдеше, че те сами си създавали ароматите, но е факт, че хитови аромати не се връщат отново за продажба.
Поне BR540 се предлага от почти всеки друг и може да се открие много добро копие. Аз лично ползвам ЗАГ, мисля че и РЕФАН беше добър по спомен.
Виж целия пост
# 516
Благодаря за отговора! Simple Smile
Имам и на Рефан наливен с двойно количество капки, хубав е, да, но този на Мартинез за мен има много по-йодно и бинтово начало, което ме грабна първоначално при пробване.
Виж целия пост
# 517
Има ли някой, който да има лоши отзиви от DIVAIN. Да не му е харесал някой аромат или да не са го докарали хич като оригинала?
Дивайн ги докарват много добре като аромат. Не всички са чак толкова трайни, но при това количество си струва, подновяват се. Мен ме е яд за черешката на Том Форд, която така и не получих. Бях описала случая- два пъти подред поръчани три парфюма и дошъл само един. Първия път ми пратиха наново двата, втория ми върнаха парите и сега не смея да поръчам пак. А ми се искаше точно тази черешка, за която бубанка писа, че е много трайна и която много харесвам.
Виж целия пост
# 518
Кой е номерът на тази черешка?
Виж целия пост
# 519
Кой е номерът на тази черешка?

https://divainparfums.com/products/divain-637-similar-to-lost-ch … y-tom-ford-unisex
Виж целия пост
# 520
Много благодаря 🌹 а понеже не познавам оригинала, тя дали става за лятото? Носи ми се нещо тръпчиво плодово, но не знам какво 🤔
Виж целия пост
# 521
Хаха добре, значи ще поръчам от DIVAIN
Виж целия пост
# 522
Черешката е по-скоро за есен- зима. За лятото- нещо по-плодово или цветно.
Виж целия пост
# 523
Значи отпада, чудя се какво да е това тръпчиво и плодово/цветно нещо 🤔 Взех си Ейнджъл Нова (оригинала) но нещо не ме радва ☹️ Някакви идеи за нещо свежо, лятно 🤔
Виж целия пост
# 524
Дадох без да искам грешен линк. Номерът е 784 на Дивайн, Wind flowers Creed.

 Този е много хубав, свеж, леко горчив и много въздушен и ефирен. Преди време бях писала за него макар че никак не ме бива по описанията. Не познавам оригинала, но и нямам любопитство към него. Дивайн са свършили добра работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия