Може би трябва да изоставиш "дребните и дребнави" по-точно и да се занимаваш с който ти има доверие. Защото е натоварващо в лъжи и липсата му.
Пък и не си струва ,работата и притеснението са в повече от платата.
Но ти си знаеш. Ако разчтатш на персонал за "редовите" операции и водиш главното - става. Фирмата да се разраства. Ако не си сама. Май спомена нещо за помощник и се присетих насред писането.
Може би щях да си работя до сега, водила съм фирми , дребни, отдавна, помня ,че на един казах ,това няма да мине, убеждава ме и си плати като му изхвърлиха разхода.
Щом аз го познах за фалшив, нататък е ясно.
Но пуста съдба, лишила ме е рано от възможности. От 20 години не работя, у нас не се брои. И ми го казаха и ме заболя много.
Не вярвах , че ще се случи но факт.
Не мога.
Няма и да мога нищо .
Викали са ме, работа подходяща имаше - не ставам ,няма такава без общуване.
Така че, действай, радвам се за това , че си доволна от себе си.
, маскирана съм по цялата глава - лице и коса


