Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 14

  • 24 051
  • 753
# 690
Телефон,сетих се за конкурента му Бел.
Виж целия пост
# 691
C или D? Първите два уж знам как са се развивали.
Виж целия пост
# 692
Аз съм за телеграф Joy
Виж целия пост
# 693
Телефонът е някъде там като години от Бел. За него съм.
Виж целия пост
# 694
Браво на позналите (знаещите) - и там, и тук.
Виж целия пост
# 695
Честно двоумях се за телефон и телеграф, но тел мислех, че е някъде 1901- 1902, губи ми се.
Виж целия пост
# 696
Михаела ми е любимата БГ певица, така че съм доволен, че игра доста адекватно Laughing, при това на някои доста тегави въпроси.
Виж целия пост
# 697
Малей, значи да запомним, че и Лесото е анклав.
Виж целия пост
# 698
Тук познах за Лихтенщайн, макар че за Лесото не знаех коя държава е около нея.

Тук е Питър Пан.

Едит: Трябва да е президентът на ЕЦБ на 99%.
Виж целия пост
# 699
Също мисля, че е принцип: шефът на ЕЦБ

Осака наистина е град на ов.не-знам-как-беше???
Виж целия пост
# 700
За Осака сьм-Град е.
Тиберии.
Виж целия пост
# 701
Аз съм много скаран с географията, но Осака е много голям град и се зачудих, че не е остров май.
Виж целия пост
# 702
Разбира се, че е Осака. Тя и Мария им подсказа да не вземат да се сбъркат.
Виж целия пост
# 703
Тиберий.
Виж целия пост
# 704
Тиберий или Август. Но не знам кой кога е бил.

Браво на колегата от БНР Митко Новков. Такива тр.да са жокерите - знаят или не знаят. А не тракане по клавиатурата...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия