Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 14

  • 24 051
  • 753
# 750
За мирните договори се използва терминът "treaty".
Скрит текст:
Учудих се, че никой не се сети за омнибуса в "Чамкория". Сигурна съм, че Билалов щеше да направи връзката, той е начетен човек, а и Захари Бахаров прави моноспектакъл по книгата.

И търговските ли? Останала съм с впечатлението, че по-скоро политическите  са трийти, но може да се заблуждавам.
Treaty of Versailles, Brest-Litovsk treaty, treaty of Riga, treaty of Neuilly, treaty of Trianon, treaty of Craiova и т.н. За търговските не знам, аз се занимавам с история.
Виж целия пост
# 751
Кенсингтън трябва да е, скоро гледах филм за нея.
Е, имах си да не знаят точно това. Най-накрая да знаят нещо.
Така е, с клюките са в час. Но може ли да не са чували поне за трите грации?! Хора необразовани, без култура, обучават млади хора!
Виж целия пост
# 752
евпетра, има нова тема!
Виж целия пост
# 753
евпетра, има нова тема!
О, благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия