Кралски работи и клюки - май 2023

  • 140 572
  • 1 997
# 90
Да, Шарлийн беше великолепна булка.

Пуснаха още снимки на люксембургците. Младоженецът е много влюбен. Страхотни са, точно защото имат химия и излъчват щастие:





Виж целия пост
# 91
Рания от днес с принцеса Wijdan bint Fawaz Al-Hashemi, в Националната галерия за изящни изкуства на Йордания. Сградата е кръстена на нея в знак на признание за нейната подкрепа за йорданските художници през последните 44 години.

Виж целия пост
# 92
"Благодаря ви за всички пожелания за рождения ден" - това е от принцът и принцесата на Уелс.


Много хубава чаровница е малката принцеса!
Кученцето на снимката тяхно ли е?
Виж целия пост
# 93
"Благодаря ви за всички пожелания за рождения ден" - това е от принцът и принцесата на Уелс.


Много хубава чаровница е малката принцеса!
Кученцето на снимката тяхно ли е?
Орла,новата им кокерка.
Виж целия пост
# 94
Много готина рокличка.

Харесва ми Рания днес. Единствено каишката на обувките не ми е по вкуса, но съм забелязала че тя е голям фен на този модел. Меган е другата любителка на модела. Като патрон
Мари, участва в честванията на 30-ия рожден ден на аквариума Kattegatcentre, придружена от семейството си.
Много приятни снимки с пингвините.



Виктория връчва на тазгодишната победителка наградата "Астрид Линдгрен".

Виж целия пост
# 95
Рания е с хубави обувки, но роклята е ужас в долната част. Поне е хубав цвят.
Роклята на булката и отзад не изглежда добре. Шивачите са си оставили ръцете.
Снимката с кучето е много сладка! Шарлот е бонбон!
Виж целия пост
# 96
Прекрасна Шарлот!!! Heart Eyes
Коронацията май ще е събитието на месеца.
А преди година всички се вълнувахме от предстоящите чествания по случай юбилея.
Виж целия пост
# 97
Коронацията ще е направо събитието на годината! Голям сеир!

Не съм сигурна дали това е нова снимка
Виж целия пост
# 98
Аз мисля, че тази снимка е от погребението на Елизабет (затова са в траур). Снимката предизвика много коментари, защото са широко усмихнати. Естествено, няма нужда да реват с глас, но все пак усмивки не са уместни.
Виж целия пост
# 99
Да, не е нова. На мен ми изглеждат добре.

Няма да мога да гледам коронацията лайв заради семейни ангажименти, но ще следя темата и ще гледам избрани моменти после. За мен е интересно и паметно събитие.
Виж целия пост
# 100
Аз мисля, че тази снимка е от погребението на Елизабет (затова са в траур). Снимката предизвика много коментари, защото са широко усмихнати. Естествено, няма нужда да реват с глас, но все пак усмивки не са уместни.

да, усмивките са подвеждащи, затова си помислих, че е нова...
Виж целия пост
# 101
Дори и на репетиция ми е внушително


Виж целия пост
# 102
Шарлот много се е променила и е страшно чаровна!

А кученцето е много сладичко, само за гушкане...
Виж целия пост
# 103
Фелипе и Летисия приемат президента и първата дама на Колумбия.
Страхотна визия.


Виж целия пост
# 104
Принцът и принцесата на Уелс заедно с Джордж и Шарлот са заснети тази сутрин да присъстват на репетиции за коронацията в Уестминстърското абатство!




И Луи


Камила с внуците
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия