Дългото чакане след трансфер – тема 105

  • 44 565
  • 740
# 645
И аз го слагам ректално за първи път при този трансфер. И е много по - удобно, а бях много скептично настроена първоначално като ми казаха да го слагам така.
Аз съм 4 ден от трансфер на две тридневни снежинки. На 19.06 на обяд ми беше трансфера.  Започвам повече да ги мисля разните симптоми , че първите дни повече усещах боцкане ниско в корема, а днес не... Уж си бях казала, че няма да го мисля толкова този път.
Виж целия пост
# 646
Ще помоля за помощ по отношение на болничния. В момента гледам да не пътувам след трансфер и затова си останахме в София, а личният ми лекар е в родния ми град. Съответно изпратих майка ми да ми вземе болничен от личната, защото Афродита не можели да издават болничен. Сега обаче аз виждам, че личната е писала диагноза бронхит при положение, че шефа ми си знае, че съм инвитро и въобще не знам защо я е измислила тази диагноза, а знам, че по време на инвитро не трябва в болничния да пише инфекциозно заболяване. Това проблем ли ще е сега? Какво да правя? Може ли да се анулира и въобще каква диагноза да ми напише, защото тя не можела да пише диагнози като инвитро.
Виж целия пост
# 647
Ще помоля за помощ по отношение на болничния. В момента гледам да не пътувам след трансфер и затова си останахме в София, а личният ми лекар е в родния ми град. Съответно изпратих майка ми да ми вземе болничен от личната, защото Афродита не можели да издават болничен. Сега обаче аз виждам, че личната е писала диагноза бронхит при положение, че шефа ми си знае, че съм инвитро и въобще не знам защо я е измислила тази диагноза, а знам, че по време на инвитро не трябва в болничния да пише инфекциозно заболяване. Това проблем ли ще е сега? Какво да правя? Може ли да се анулира и въобще каква диагноза да ми напише, защото тя не можела да пише диагнози като инвитро.
Аз бях с диагноза бронхит или нещо от сорта. Лл няма как да пише диагноза свързана с инвитрото. Няма проблем с този болничен. Като свърши ако ще удължаваш вече аг ще ти издаде следващия
Виж целия пост
# 648
Ох, Таничка благодаря, много се бях напрегнала, защото ангажирах майка ми, тя се притесни, че е объркала, личната не ми вдига и въобще голяма драма стана. Ама така ще го оставя, мисля, че няма да има проблем, а и реално аз използвам болничния един ден след трансфера което чисто заковово също не мисля, че ще е проблем за болницата, защото юридически в деня на трансфера не съм била "болна".
Виж целия пост
# 649
Редовно се издават болнични я за цистит, я за болки в ухо, бронхит не виждам защо да е проблем.
Виж целия пост
# 650
Във връзка с болничните, на моя пише диагноза: изкуствено оплождане. От болницата в която правихме трансфера е издаден.
Виж целия пост
# 651
Здравейте,записвам се и аз в чакането за пореден път,но за първи тази година. Изписан ми е зарзио,съвети за по-безболезнено забиване на иглата? Или просто си боли с тази игла Simple Smile Има ли някой ,който го е ползвал и е имало успех? На мен ми е за първи път Simple Smile
Виж целия пост
# 652
Здравейте! На 14.06 имах трансфер на едно 5- дневно ембрионче. Днес (9-ти ден) пуснах кръвен чхг и резултата е отрицателен. Не съм звъняла за доктора, защото той каза тест 14 дни след трансфера. Дали има някаква надежда чхг да се покачи или да спирам лекарствата и да отписвам този опит?
Виж целия пост
# 653
Здравейте! На 14.06 имах трансфер на едно 5- дневно ембрионче. Днес (9-ти ден) пуснах кръвен чхг и резултата е отрицателен. Не съм звъняла за доктора, защото той каза тест 14 дни след трансфера. Дали има някаква надежда чхг да се покачи или да спирам лекарствата и да отписвам този опит?
Здравей! И аз бях така с едно 5 дневно ембрионче и пуснах ЧХГ на 10- ти ден беше отрицателен резултата, но продължих с лекарствата. На 12-ти ден също отрицателен и тогава ги спрях. При някои жени имплантацията е по късно и аз имах такава надежда, но не се получиха нещата.
Виж целия пост
# 654
Здравейте моята бременност след свеж трансфер приключи с мисед в 8-ма седмица, просто спря да се развива, следва МА дано мине бързо и безпроблемнно, пожелавам успех на всички аз съм на дъното и изобщо нз какво ще правя…:disappointed_relieved:
Виж целия пост
# 655
Съжалявам Sad Ако можеш събери абортивния материал и пусни изследване да знаеш причината за аборта
Виж целия пост
# 656
Съжалявам, Asya83. Heart Нека преминете възможно най-леко и безболезнено през това. Сигурна съм, че ще имаш сили да продължиш напред, няма да губиш кураж. Наплачи си се, изживей си го, но не се оставяй на мъката.
Виж целия пост
# 657
Asya83, съжалявам, но не губи надежда, следващият опит ще бъде успешен! Стискам палци!
Виж целия пост
# 658
Asya83, горе главата и само напред,
Моят първи опит преди 11 години беше "успешен" до 10 седми,
Животът така ме завъртя, че 10 години по-късно, на 40, направих втори опит и малкото чудо тъкмо вади първото си зъбче и ме убива от недоспиване 🥰
В никакъв случай не казвам, че трябва да се чака толкова 🙈 просто при мен така се случиха нещата, но! Няма надежда само ако спрете да опитвате,
Ние сега и за второ се пробваме, въпреки малкото оставащо ми време по тукашната здравна каса,
Поплачи си, почини си и право напред 🤗🤗🥰

Здравейте моята бременност след свеж трансфер приключи с мисед в 8-ма седмица, просто спря да се развива, следва МА дано мине бързо и безпроблемнно, пожелавам успех на всички аз съм на дъното и изобщо нз какво ще правя…:disappointed_relieved:
Виж целия пост
# 659
Asya83, горе главата и само напред,
Моят първи опит преди 11 години беше "успешен" до 10 седми,
Животът така ме завъртя, че 10 години по-късно, на 40, направих втори опит и малкото чудо тъкмо вади първото си зъбче и ме убива от недоспиване 🥰
В никакъв случай не казвам, че трябва да се чака толкова 🙈 просто при мен така се случиха нещата, но! Няма надежда само ако спрете да опитвате,
Ние сега и за второ се пробваме, въпреки малкото оставащо ми време по тукашната здравна каса,
Поплачи си, почини си и право напред 🤗🤗🥰

Здравейте моята бременност след свеж трансфер приключи с мисед в 8-ма седмица, просто спря да се развива, следва МА дано мине бързо и безпроблемнно, пожелавам успех на всички аз съм на дъното и изобщо нз какво ще правя…:disappointed_relieved:

Много ти Благодаря, сега искам да мине МА и да почина психически, няма да се отказвам но наистина ще ми трябва време, Благодаря на всички за подкрепата тя ме крепи в тези трудни дни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия