Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 12

  • 23 541
  • 747
# 720
Да не се надяваме напразно на щастлива развръзка .. че после ни е много гадно 😭
Виж целия пост
# 721
Добре, при положение, че казват, че е имало снимки как Кязъм разпитва Ферит за Сейран, не е ли по-логично да има отлагане, по някаква причина?
То е сериал, ама колко е реално/логично  след развод, да го викат, да го разпитват?
Виж целия пост
# 722
Имаме нужда от нова тема.
ИВ, Галка?

Аз си признавам, че нищо хубаво не очаквам да се случи. Особено на СейФер. Само за КаЗар или ЗарКа Joy там каква любов може да пламнееее
Виж целия пост
# 723
Добре, при положение, че казват, че е имало снимки как Кязъм разпитва Ферит за Сейран, не е ли по-логично да има отлагане, по някаква причина?
То е сериал, ама колко е реално/логично  след развод, да го викат, да го разпитват?

И аз мисля , че е по-скоро отлагане.
Виж целия пост
# 724


Аз си признавам, че нищо хубаво не очаквам да се случи. Особено на СейФер. Само за КаЗар или ЗарКа Joy там каква любов може да пламнееее

Аз пък очаквам с голямо нетърпение Зерин да отсвири Кязъм
Но,тя е хитра
Ще го котка,за да знае за всичко,което се случва в дома му
Виж целия пост
# 725
Както написа една фенка, започна неделната смяна на YC фандома: Разведени ли са? Не са ли разведени?
Според спойлерите, настроението на Ифакат било развалено, хади иншаллах Grinning

АфРам Heart Eyes

Виж целия пост
# 726
Божее , толкова са хубавии 😍😍😍

АфРам Heart Eyes


[/quote]
Виж целия пост
# 727
Е няма такова дизи в момента.. Цяла тема да посветим на дилемата има ли развод, няма ли...."Да" ли каза Сейран "Не" ли
Стълпотворение е днес пред съда от фенове - кой чул, не дочул, видял или разгадал погрешно...Едни зърнали бесен Кязъм и недоволна Ифакат, други чули изявление, че развод няма и СейФер излезли хванати за ръце.....
Каквото и да четем, започнах чак да им завиждам, че не съм там! Голям купон ще е с това двойно заснемане на сцени, за да ни угодят....Милите актьори и екип...дали получават двоен хонорар за лудосттта на продуценти и сценарист?
Продължават и безумните спойлери....а до петък има толкова много време...
Скрит текст:
       

И случайно ако ви е домъчняло Wink
Виж целия пост
# 728
https://twitter.com/Ph_tomy/status/1655178166166515715
Виж целия пост
# 729
Мина ми през ума, да не би Кязъм да е станал и да е казал, не искам развод, а анулиране 😂😂😂
Виж целия пост
# 730
🎥 Рибарче - еп.31 (Бг.суб)     
https://cloud.mail.ru/public/KmN4/LKHHXuL6y
https://my.mail.ru/mail/evavili/video/30/675.html
https://videa.hu/videok/film-animacio/.31-..mp4-KxIBYZSg.lSyygt3G
и в групата "Любими сериали с превод ®"
https://vk.com/club113691288

Виж целия пост
# 731
Благодаря за превода! 💐
Виж целия пост
# 732
Еванджелин,на теб и на екипа

Виж целия пост
# 733
Благодаря ви за превода момичетата!
Виж целия пост
# 734
Сърдечни благодарности за преведния епизод

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия