Пъзели 55

  • 29 961
  • 741
# 135
Тони, много си културна, на мен чак ми се прииска да му тегля една. Joy
Виж целия пост
# 136
И на мен ми се искаше, ама като писах тук и ми олекна, си възстанових контрола Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Еве, аз не разбрах кои пъзели продаваш, но да си кажа - ако евентуално продаваш Червения площад на Равенсбургер, имай ме предвид.
Виж целия пост
# 138
sali Червения площад го продадох доста отдавна.
Ще се опитам довечера да направя една таблица със всички за продаване и кое на кой е обещан за да няма объркване кое е продадено и кое налично. И се започва ударно редене на пъзели за да събера и аз пари за Световното Simple Smile
Виж целия пост
# 139
Евето, и аз си харесах няколко, но не знам дали не са обещани вече.
Ще изчакам таблицата с останалите за продаване.
Виж целия пост
# 140


Мерак ми беше от момента в който го зърнах. Много се забавлявах.
Виж целия пост
# 141
Изключително приятно ми беше да го редя, потопих се в епохата и ми се искаше да се пренеса в онова време и да ми изпълнят нещо в тази стая.

Музикална стая, 1000 части Блубърд
Виж целия пост
# 142
Еве, пъзела мини пъзели за Коледа на блек сий за редене ли е или ?
Виж целия пост
# 143
Еве, пъзела мини пъзели за Коледа на блек сий за редене ли е или ?

Календара на Блек сии ли? Май ще го продавам, аз го редих преди Коледа и не мисля повече да го редя
Виж целия пост
# 144
Един хубав Falcon, който отдавна ме чакаше да го наредя. Много по-хубав нареден, в сравнение с кутията
Виж целия пост
# 145
ioana_g, този съм го редила, наистина е уникален. На мен ми беше и доста сантиментален, навяваше спомени.
Виж целия пост
# 146
Последно за седмицата

Belvedere, Wien 500 Piatnik
Хлабава сглобка и пасваха идеално на грешните места, но много красив.

А и да споделя, проверих времената на класиране за финала в групата на Овена, 4то 1.34, 5то 1.40, което значи, че с моите 1.31, потенциално щях да вляза за финала. Далеч от първата в групата с 1.07, но все пак факта ме зарадва.
Виж целия пост
# 147
Falcon, 1000 части 🪁🏖️⛱️⛵
Виж целия пост
# 148
Ето я и Горската къща, Хепи, благодаря ти, наредих я с голямо удоволствие!

Виж целия пост
# 149
Ако някой ходи днес или уикенда в новия магазин на Озон, нека разкаже имали някакви по различни намаления от колкото в сайта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия