

На пъзела с лебедите, за който споменах как липсва 1 парче, редих го през февруари, точно когато бях изпаднала в депресия и не знаех къде се намирам... И точно като ви написах, че съм си намерила липсващото парче в живота, 3 месеца по-късно си намерих и това на пъзела...Снощи помощничката ми от нищото ми вика "какво е това?" и извади едно парче от пъзел... Викам си "Не, не може да бъде истина", но веднага го сравних със снимката и се оказа точно то. Беше завряно чак под лайсните на вратата и се оказа, че тя като ми е помагала зимата да го редим, го е завлякла с дрехите си, защото и друг път се е случвало...но го е изритала чак дотам и то се е завряло... Та така де. Буквално и преносно си намерих липсващото парче и сега пак ще си наредя пъзела някой ден, за да видя цялата картинка. 
Хем се оказа, че е с едно липсващо парче... ама и едно повтарящо се
Такова нещо не ми се беше случвало. И все още съм с много смесени чувства за него и не знам дали бих го задържала, затова ако някой тук иска да го нареди, въпреки недъга му, ще се радвам да го предам. Реших първо вас да попитам, преди да го пусна някъде другаде. На Springbok е, с 1000 части.
Препоръчани теми