
Бухтичка , ето един, но с малко части.
https://www.ozone.bg/product/detski-pazel-ot-2-x-16-chasti-educa-bluey/
Споделям обещаната информация за пъзела Хляб.
Във фейсбук влизам веднъж на високосна и то от профила на ММ(защото аз нямам). На случаен принцип отворих някаква група за пъзели и виждам един, който веднага свързвам с конкретен човек и знам, че трябва да го поръчам за него. От коментари разбрах името на производителя и му писах на имейл. Димитър Георгиев бързо ми отговори с информация за това, което ме интересуваше. Но естествено, че не можех да се огранича само с един пъзел и така разглеждайки сайта попаднах на Хляб (писах вече за асоциацията, която направих).
https://geoartpuzzle.com/product/r447-pazel-hlyab.
Възхитена съм от качеството, сглобката, изрязването. Безкомпромисно е. Самият пъзел не е никак труден за редене, даже напротив. За мен беше релаксиращ. А който успее да го нареди, получава и бонус - златното парче! Помислил е човека и за лека изненада/закачка

Стигаме до това, което малко ме смути. Пристигат без кутия. Получих ги така:

В плика с частичките има снимка с изображението, размер А4.

Златното парченце.

Сигурно ще измисля нещо да си пригодя за съхранение. Така в торбичка не ми е опция.
Ако пак продаваш колекция, пиши да знаем
Още седмица ще замествам колежката, така че ще гледам и при Шмид-а да се набутам

