Пъзели 55

  • 29 961
  • 741
# 585
Кучето наистина е сладко много, за кафявото в пъзела, не съм сигурна.
На Вретено от новата колекция има 2-3 пъзела, които доста ми харесват, бих ги пробвала, но цените са солени.
Виж целия пост
# 586
Виж с Йоанка - моето куче е запазено за нея, така че сигурно на добра цена можете да го обмените после Wink
Виж целия пост
# 587
Тони, конкретизирай офертата, моля - трудов или граждански договор, работно време, придобивки разни Joy
То и аз не съм много по сортирането, но от шестхилядника на общото редене ми се събират очичките Joy и, общо взето, сортирането  ми е приносът.
Виж целия пост
# 588
Виж с Йоанка - моето куче е запазено за нея, така че сигурно на добра цена можете да го обмените после Wink

Много ще ми е трудно това куче.
Ох, да ви се оплача.
Скрит текст:
Вече на трета жена, ама от свестните, които редят пъзели и са сериозни казвам за темата, защото продават и редят хубави пъзели и не искат да се включат, бягат от форума като дявол от тамян.
Виж целия пост
# 589
Пробвай ги с другия форум - може да имат предразсъдъци към този (срещала съм такива хора, уви).
Виж целия пост
# 590
Вече на трета жена, ама от свестните, които редят пъзели и са сериозни казвам за темата, защото продават и редят хубави пъзели и не искат да се включат, бягат от форума като дявол от тамян. [/spoiler]
Е, що така, таквиз хубави хора сме се събрали в таз' тема Joy
Мона Лиза, може  хората да не обичат пишат, редят си пъзели, разменят/продават и това е. Ние сме се събрали едни отворки Joy, разказваме си семейни неща, кой се оплаче от деца, от половинка. Споделят се  други хобита, кой къде е бил ( не помня готварски рецепти дали си разменяхме).
Жените, които не искат да се включат, са свестни ( няма как да е друго, щом редят пъзели Joy), но явно не търсят подобна близост.
Виж целия пост
# 591
Скрит текст:
Аз даже ги примамвах с евтини пъзели и необятни пазари за продажба, не и не. Joy
Ох, само да ми мине последния изпит и ще редя всеки ден по един от 1000 части, така ми се е доредило!
Виж целия пост
# 592
Зори честит рожден ден! Жива и здрава!

Хубави хора сме, цяла сутрин скитосвам, но мисля да отворя един пъзел Simple Smile
Ето и да си похваля малкото гардже оформен по всичко само с две 5-ици, а всичко друго 6. Големия няма да го хваля, че там е само оплакване Simple Smile
Виж целия пост
# 593
[quote author=евето link=topic=1550595.msg46549137#msg46549137 date=1686307699
Ето и да си похваля малкото гардже оформен по всичко само с две 5-ици, а всичко друго 6. Големия няма да го хваля, че там е само оплакване Simple Smile
[/quote]
Същата е ситуацията вкъщи!

Момичета,благодаря на всички за милите пожелания! Много ми е скофтен деня днес.От сутрината не тръгна добре,че изпуснах един пъзел в ОЛХ.На работа е лудница......ама влязох тук и само положителна енергия срещам.Добре,че сте вие да повдигна духа
Виж целия пост
# 594
Зори какво изпусна, пиши и тук може някой да го има Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Честита рожденичка Зори, здраве и добри хора около теб. А за пъзелите време в изобилие.

Аз пък съм много благодарна, че ви намерих, не толкова заради пъзелите, много повече за приятелството. Трогателно добри хора сте. Heart

За реденето утре се вижда, че повечето са ангаже и няма да се получи, дайте да пробваме следващата събота 17ти. Blush

И пъзел отчет




Mimi_Demi, благодаря за всички пъзели, които сподели с мен. Доставиха ми огромно удоволствие и възможност да редя животни, трудна работа са това животните, ще трябва да наблегна и на тях.


И една слънчева изненада от Тони
1.13 Flowers Sunflower
Виж целия пост
# 596
Зори какво изпусна, пиши и тук може някой да го има Simple Smile

Това е пъзела от ОЛХ. Стара колекция на Клементони,която много трудно се намира. Жената вече е свалила обявата и затова успях да направя само скрийншот на малката снимка
Виж целия пост
# 597
Хм , получих известие от Спиди , че утре мога да взема безплатна доставка на пъзел . Зачудих се много , защото нямам никаква уговорка с някоя от дамите от тук , но благодаря , въпреки , че нямам идея какъв е и дали случайно не са моите Риби ..? 😂 ще пиша пак като ги взема , защото днес определено е много интересен ден …
Виж целия пост
# 598
Честит рожден ден, Зори. Да си здрава и щастлива и дано намериш желания пъзел. Най-накрая наредих нещо, което не е пътуващо. Лятна вечер на Трефл, но от unlimited fit серията. Е, няма такъв кеф. Страхотно качество, хубава сглобка и си пасват парчетата само на мястото. Ако някоя продава друг от серията да свирка. Мисля, че някоя от пъзел маниите бяха с тези пъзели. Иначе той самият е втора ръка от ФБ, но освен малката забележка на кутията, по нищо не личи. Моля някоя ако знае кое е това място на картинката да сподели.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 599
Тъй, Шмидовете са качени, аз лично не ги виждах, написал пъзел Schmidt в търсачката и някъде на 12-та страница ги открих. Трябваше да съм по-скромна, че от преди това чакаха много Равенси в количката. Но пуснах най-сетне гига поръчката. От Шмидовете взех 4-те с дъгите на Джоузи Люис, котетата на Ейми Стюарт и Ваяна на Кинкейд.

И голямата изненада, най-сетне има възможност за взимане и във Варна от офис на Озон. Офисът може би е по-скоро склад, защото се намира на кофти място, но пак е по-добре от нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия