Пъзели 55

  • 29 961
  • 741
# 600
Къде се намира?
Виж целия пост
# 601
Весе, дано съм помогнала за тренировките Stuck Out Tongue Winking Eye Вчера приключих пъзела, който ми даде. Много ми хареса, картинката е със страхотни цветове . Разделен е вече на 2*500.

Виж целия пост
# 602
Весе, този плажния ти го подарявам, а ти ако искаш, го предай нататък Simple Smile
sali, у нас само експлоатация, никакви бонуси, никакви осигуровки не предлагаме... сива икономика, душо (и черен труд) Grinning

И следващата събота сигурно ще съм пас за срещи - ММ има рожден ден на 16-ти и все нещо ще мисля, за да отпразнуваме (поне да не е без хич) Simple Smile
Виж целия пост
# 603
Аз съм в София на 17-ти и 18-ти, ще се опитам да мина да ви видя за малко и  да ви оставя нещо за хапване. Joy
(и да извадя моите си последни парчета от първата половина на пъзела, които скрих под килима Joy шегувам се! )
Виж целия пост
# 604
Ул. Цоньо Тодоров 11

На теб може би ще ти е познат района Stuck Out Tongue Winking Eye

(и да извадя моите си последни парчета от първата половина на пъзела, които скрих под килима Joy шегувам се! )
JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 605
О, да, мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 606
Зори, честит рожден ден, жива и здрава да си. Успешно съчетаване на семейните задължения и любимото хоби.
Виж целия пост
# 607
Тони душко поне шезлонг на слънце няма ли да предложиш Joy
Виж целия пост
# 608
Еве, какъв шезлонг. Тони някакви зеленчуци май гледаше - ще ми изсипе  2-3 хиляди частички за сортиране, а за разнообразие ще ме опъне я да плевя, я да копая Joy А аз, за беда, не пия, да каже човек да изпружа после морно гръбче със салатка и ракийка Joy
Виж целия пост
# 609
Момичета, описах се от пътуващите пъзели. "Почивката" тук в София свърши и е време да се захвана с истинската работа на морето 😁. Живи и здрави на есен ще подновя хобито.
Виж целия пост
# 610
Heye, 1000 части🐭
Виж целия пост
# 611

Много е сладък! Продаваш ли го
Виж целия пост
# 612
Да, пиши ми съобщение къде да ти го пратя:)
Виж целия пост
# 613
Trefl 9000 части - The Greatest Disney Collection

Като отворих първия плик, се ужасих от дребните части. Обаче, докато стигна до последния сектор, ми станаха много любими Grinning
Виж целия пост
# 614
Как го снимате това огромното нещо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия