Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...38

  • 107 045
  • 740
# 195




Виж целия пост
# 196
Виж целия пост
# 197
Две кучета си говорят:
- Шаро, защо ние сме с намордници от раждането, а хората започнаха да носят едва последните две години?
- Абе ние и в космоса полетяхме преди тях!
----------------------
Мъжът, към съпругата:
- Ако 6 яйца се варят 6 минути, то за колко време ще се сварят 12 яйца?
- 12 минути - след кратък размисъл отговаря жената.
- Ха, ха, и по каква логика го реши това? - пита мъжът.
- Ето по такава - казва съпругата и вади яйцеварката, в която има само 6 гнезда.
Виж целия пост
# 198




Виж целия пост
# 199
Перничани в Африка:
- Жоре, мама...недей дърпа лъва за опашката, може да има бълхи.
Виж целия пост
# 200
Много ми харесва еврейската мъдрост: Ако наистина си толкова умен, колкото си мислиш, защо все още работиш?
***
Еврейският парламент внесе за обсъждане въпроса:
- Може ли да се отговаря на въпрос с въпрос?
В края на деня било взето решение:
- А защо не?
***
Стара еврейка на смъртно легло. До нея седи Моше, а тя му прошепва:
- Моше, не мога да си ида от този свят, без да ти призная греха. Детето ни не е от теб!
- Но как така не е от мен? А от кого е?
- От Соломон. Исках детето да е красиво, и отидох при него.
- Но той никога не би бил с теб! Прекалено хубав е, а ти си грозничка!
- Знам... платих му.
- Платила си? А от къде взе пари?
- От теб...
- Е, значи детето си е мое!
***

– Сара, да дойда ли у вас, докато го няма Аврам?
– Аз да не съм проститутка!
– Сара, кой ти говори за пари?
Виж целия пост
# 201
Ревнива жена към съпруга си:
- Като видиш красива жена, забравяш, че си женен! Sad
- Напротив! Точно тогава се сещам! Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Виж целия пост
# 203
Ако разлееш кафе в колата му и той не откачи – за теб е! LaughingJoy
Виж целия пост
# 204
Цялата истина за себе си можеш да научиш чак когато счупиш любимата чаша за кафе на жена ти.
Виж целия пост
# 205
Като влезете в български офис да знаете, че най-често тоя с костюма работи за онзи с анцуга.
Виж целия пост
# 206
Виж целия пост
# 207
– Много се радвам,че не живеем в Испания,Италия или някъде другаде!
– Защо?
– Защото не бих искал да се казвам Ерос,Хуан или да не дава Господ – Педро!
– Много си прав Курти! LaughingJoy
Виж целия пост
# 208
Виж целия пост
# 209
МАЛШАНС.
– Да си поръчаш проститутка и на адреса ти да дойде бившата...! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия